999 rezultate për

masĂs

Brataj paralajmëron ashpërsim masash: Mund të shtohet orari kufizues Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i cili edhe është vaksinuar ditën e djeshme, ka komentuar situatën e pand
"Nesër mblidhet Komiteti Teknik", Rama paralajmëron shtrëngim masash Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës ditën e sotme, së bashku me Ministren e Shëndetësisë mbi situatën e pandemisë n
A do të ketë shtrëngim masash? Përgjigjet Skënder Brataj "Nëse rastet shtohen shumë dhe spitalet mbushen dhe rrezikohen resurset, patjetër që do të ketë shtrëngim masash..."
Manastirliu: Nuk ka lehtësim masash antiCOVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një konferencë për mediat ka bërë me dije se do të vijojnë të jenë në fuq
Ahmeti publikon fotografi nga Tirana: Çfarë masash janë këto me orë policore kur shkon në Shqipëri Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti thotë se çfarë masa janë këto në Kosovë me orë policore kur mundesh me shku në Tira
Basha sulmon qeverinë: I mori masat me vonesë Kryetari demokrat, Lulzim Basha në një reagim në rrjetet sociale, thotë se hapat e marra në vijim nga qeveria dhe minist
Rritja e frikshme e rasteve në Itali, Conte paralajmëron ashpërsim masash Rritja e frikshme e rasteve të reja ka bërë që Italia të ashpërsojë masat kufizuese për të frenuar përhapjen e koronavir
Kampionati mund të rifilllojë në fundjavë, asnjë plan masash nga Ministria e Shëndetësisë dhe FSHF Ndërkohë që burime zyrtare pranë klubeve dhe FSHF-së bëjnë me dije se këtë javë që vjen pritet që të zbresë në fushë Sup
Lajmi i mirë: Në 11 maj hapen parukeritë, berberët, dentistët dhe dyqanet Ministrja e shëndetësisë, Ogerta Manasterliu ka prezantuar strategjinë graduale të ri-hapjes së vendit së bashku me masa
Basha bën thirrje për shpalljen e fatkeqësisë natyrore: Të mbyllen call-centerat Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku deklaron se qeveria duhet të shpallë gjen
Të dielën zhvillohet Maratona e Tiranës, Bashkia plan masash për kufizimin e qarkullimit të automjeteve Të dielën e 15 Tetorit kryeqyteti do të mirëpresë Maratonën e Tiranës, në të cilën janë regjistruar për të marrë pjesë m
Task-Forca, plan operacional masash për ditën e zgjedhjeve Ka mbetur vetëm një ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit ndërkohë Task-Forca e ngritur pas marrëveshjes Rama-Basha është në
Tensione para parlamentit të Athinës, qeveria miraton masat ekonomike Situata në Greqi vazhdon të jetë e tensionuar, pasi parlamenti grek aprovoi një seri masash shtrënguese të akorduara nga
"Call Center"/ Vasili: Të ndërhyhet shpejt, me rëndësi një paketë masash Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, priti sot në takim një përfaqësi të ko
Cfarë masash planifikon BE kundër politikanëve të Maqedonisë? Bashkimi Evropian ka mundësi që të vendosë sanksione për Maqedoninë, sikur është ndalimi i udhëtimit dhe ngrirja e pronë
Ndotja e ajrit, Ministria propozon plan masash Për shkak të ndotjes së lartë të ajrit dhe paralajmërimeve për përkeqësimin e gjendjes në 10 ditët e ardhshme, Ministria
Shqipëri-Serbi, 4 pallatet mund të boshatisen para ndeshjes Për sfidën e 8 tetorit, mes Shqipërisë dhe Serbisë, është bërë prej kohësh një plan i detajuar masash që të shmanget çdo
Plan të veçantë masash nga policia për vitin e ri shkollor Me rastin e vitit të ri shkollor, policia e Tiranës ka hartuar një plan të veçantë masash për garantimin e rendit e qetë
Plan masash nga SHBA për fluturimet e telekomanduara Gjatë katër viteve të ardhshme, SHBA do të shtojë fluturimet e telekomanduara. Gazeta Wall Street Journal raporton se us
Tahiri: Plan masash për të eleminuar radikalizmin fetar Gjatë fjalës së mbajtur në konferencën “Radikalizmi Fetar dhe Ekstremizmi”, ministri Tahiri tha se qeveria shqiptare ka