999 rezultate për

marzio

Di Marzio: Igli Tare është drejtori më i mirë sportiv Eksperi i merkatos, Gianluca Di Marzio thotë se Igli Tare është drejtori sportiv më i mirë në Serie A. Gazetari itali
Di Marzio flet për transferimet e yjeve të Kosovës në Serie A: Këtë futbollist e ndjeki me kujdes Gianluca di Marzio është njëri prej gazetarëve më të mirë në botë, sidomos kur bëhet fjalë për raportimet e transferimev
Oferta marramendëse që Real Madrid i kishte bërë Lionel Messit Lionel Messi është parë prej kohësh simboli i Barcelonës, që kur Ronaldinho u largua nga klubi në vitin 2008, megjithatë
Si e bindi Mourinho Messin t’i bashkohet Chelsea më 2014: Rrëfimi i pa treguar Lionel Messi në Stamford Bridge në fanellë të kaltër? Chelsea ishte buzë blerjes më të madhe në tregun e transferimi
Pranë zyrtarizimit, Nainggolan te Cagliari Radja Nainggolan është afër rikthimit te Cagliari. Sot (e martë) ka pasur një takim mes dy klubeve për të gjetur një
Di Marzio: Rey Manaj pranë klubit turk Skuadra e Kasimpasa është shumë afër një marrëveshje me sulmuesi shqiptar, Rey Manaj. Pas 19 paraqitjeve me 5 gola t
Nga lufta në realizimin e ëndrrës për Champions: Historia e Vedat Muriqit shkruar nga Di Marzio Duke parë jetën e tij, mbijetesa në luftën e Kosovës, kthimi në atdhe, nisja e karrierës si futbollist dhe arritja deri
Di Marzio: Arrihet marrëveshja, Tare merr Muriqin te Lazio Vedat Muriqi do të jetë futbollisti më i ri i Lazios. Këtë e ka konfirmuar gazetari i njohur Gianluca Di Marzio përme
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
Barcelona dhe Juventusi pranë zyrtarizimit të shkëmbimit të shumëpërfolur Gazetari i Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio pretendon se negociatat po shkojnë shpejt drejt përfundimit dhe të dy gj
Gianluca Di Marzio: Bisedimet po përparojnë, Cavani afër rikthimit në Serie A Inter është në negociata intensive me sulmuesin e PSG, Edinson Cavani, pretendon një burim i mirë informuar i ekspertit
E BUJSHME/ Tare siguron Giroud? Lazio duket se ka arritur një marrëveshje me Olivier Giroud dhe është duke pritur konfirmimin e Chelseat që ta transfero
Zbulohet marrëveshja e Sormanit, firmos per 6 muaj, por nëse fiton trofe rinovohet për 2 vite të tjera Adolfo Sormani do të drejtojë Partizanin, duke pasuar në stol italianin Franco Lerda. Presidenti Gaz Demi ka marrë këtë
E konifirmon Gianluca di Marzio, Rrahmani kërkohet nga Interi Një ndër lojtarët kryesor të Hellas Veronas padyshim është Amir Rrahmani. Loja e tij fantastike ka rënë në sytë e sku
Di Marzio: Milan dhe Real Madrid kanë shprehur interesim për Krzysztof Piatek Gianluca Di Marzio raporton që Milan ka filluar bisedimet me genoan për Krzysztof Piatek, por AS shkruan se edhe Real Ma
"Godet" sërish Benzema, ja kush është viktima e rradhës (FOTO LAJM) Karim Benzema vazhdon të tallet me ata që po merren me të ardhmen e tij. Ai është lidhur shumë me një kalim te Napol
Di Marzio e bëri fakt të kryer transferimin tek Milani, shikon si reagon Benzema ndaj tij (FOTO LAJM) Karim Benzema ka reaguar ndaj lajmeve se sulmuesi është shumë pranë transferimit tek skuadra e Milanit. Ai ka përgënj
Di Marzio zbulon të ardhmen e Arlind Ajetit Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti, mund jetë pjesë e Crotones edhe në Serinë B. Mediat italiane raportojnë se skua
Di Marzio: Ronaldo e kërkoi vet transferimin tek Juventusi Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se ishte vet Cristiano Ranaldo që i ka thënë Real Madridit që e dëshiron transferin në
Gianluica Di Marzio shkruan për Kosovën (FOTO) Gianluica Di Marzio ka folur rreth ndeshjes së parë historike të Përfaqësueses së Kosovës. Ndeshje e sotme në mes të Për