999 rezultate për

martuar

Aktores shqiptare i ngatërrojnë emrin, e bëjnë të martuar e me fëmijë (FOTO LAJM) Dy aktore shqiptare kanë emër e mbiemër të njëjtë, gjë që ndodh shumë rrallë. Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin e serialit
Estela Ujka rrëfen për dhunën në familje pasi dashuroi burrin e martuar: I kam falur (VIDEO) E pranishme në shfaqjen e organizuar nga ORAT, një rrjet për fuqizimin e vajzave dhe grave në Shqipëri, të mbajtur në ar
Monika Kryemadhi nuk tundet: S’jam penduar që jam martuar me Ilir Metën Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka komentuar temën e shumë përfolur ditët e fundit, hapjen e negociatave me Shqipër
E martuar me turk, modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Modelja dhe blogerja e njohur shqiptare që numëron më shumë se 400 mijë ndjekës në Instagram, Filiz Miftari është bërë s
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) ur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vje
Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
U lidh me burrin e martuar, 25 vjeçarja i jep fund jetës Një organizatore e dasmave dhe ngjarjeve festive ka marrë vendimin fatal dhe i ka marrë jetën vetes, pasi ishte lidhur m
Flet nëna e viktimës në Kavajë: Me Marsidën s’e kishte seriozisht Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Kavajën në mesnatë. Një person me emrin Ditan Haxholli, ka mbetur i vdekur dhe
"E martuar qe 14 vjeçe", halla e Marsidës rrëfen të pathënat Edhe gjyshi, edhe halla e Marsida Qatjas kanë treguar se nuk kanë qenë në dijeni për lidhjen jashtëmartesore të mbesës s
2 motra për 2 vëllezër, historia e pabesueshme si u njohën Daut dhe Lola Haradinaj (VIDEO) Lola dhe Anita Muçaj, dy motra, u martuan me dy vëllezër: përkatësisht Ramush dhe Daut Haradinaj. Pikërisht për të folur
Tjetër do dhe një tjetër e ngacmon, gazetarja sportive tregon futbollistin që flirton me të Kjo e shtunë e “Shiko kush luan” i rezervoi publikut shumë argëtim por mbi të gjitha nxorri në pah edhe disa të vërteta.
Keisi nuk duroi më dhe e hodhi kunjin: Andej është moda të dalësh me burra të martuar (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga Stresi, Kejsi po shijon disa ditë pushimesh të merituara në Meksikë. Bukuroshja shqiptare
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) Kur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vj
20 vite burg pa asnjë faj, rrëfimi i Zgurit: Fëmijët i gjeta të martuar, shkaku ishte motra ime (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Vasil Zgurit, në Voskopojë, hijet e së shkuarës kanë mbërthyer çdo skaj. Prej dekadash, ai dhe zonja e tij
Më e lumtur beqare apo e martuar? Alesia Bami flet për planet e të ardhes (FOTO LAJM) Alesia Bami ishte pjesë e panelit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u diskutua nëse gratë janë më të lumtura beqare
E fiksuar pas tij, vesh fustanin e dasmës çdo fundjavë qëkur është martuar (FOTO LAJM) Një grua e porsamartuar ka krijuar një listë eventesh ku paraqitet vazhdimisht me fustanin e saj të dasmës edhe pse ka n
Po lulet në dasmën e Jonidës kush i kapi? Një VIP tjetër e ka radhën për tu martuar (VIDEO) Dasma e Jonidës dhe Besnikut është padyshim një ndër dasmat më të veçanta që këni parë. Si çift artisësh që është, at
Merr fund maskarada, burri divorcohet nga gruaja 9-vjeçare (VIDEO) Martesa e një 28-vjeçari me një vajzë 19 vjet më të vogël është anuluar nga autoritetet iraniane prej presionit publik.
Gjendet pas 15 vitesh në fund të liqenit trupi i italianit, i martuar me shqiptaren 22 vite më të re Kufoma e dekompozuar e një italiani, i zhdukur në vitin 2004, dyshohet se ndodhet në makinën tip Ford që u gjet rreth nj
Nëse po martohesh për këo arsye, po bën gabimin më të madh në jetë “Jeni pothuajse në të 30-tat. Kur do të martohesh?” Nëse keni arritur një moshë kur shoqëria mendon se është mosha pë