999 rezultate për

martohet

Aktorja turke martohet në kohë koronavirusi, pamjet nga dasma e pazakontë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke, Didem Balçin e cila luan rolin e Selxhan në serialin "Osman" dhe partneri i saj avokat, Can Aydi
Dasmat e koronavirus, çifti vendos të martohet në Facebook Live (FOTO LAJM) Daphne Goujon, 25 vjeçe dhe partneri i saj, Chris, 35, të dy nga Orlando, u trishtuan jashtë mase kur mësuan se dasma e
Pas krizës në çift, "Kahramani" vendos të martohet për herë të dytë (FOTO LAJM) Aktori Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, ka kaluar një periudhë aspak të mirë në martesën e tij. Vetëm një vit pas mar
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes. Ato
Dorina Mema tregon pse nuk martohet: Ia kam premtuar vajzës, asnjë mashkull në shtëpi Gjatë intervistës në emisionin "Mos i fol Shoferit" në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse a
Vrau abuzuesin e bëri burg, Nazime Visha martohet në Bullgari e bëhet nënë e një vajze (VIDEO) Nazime Visha në vitin 2013 u bë kryefajë e mediave dhe e opinionit publik, pasi vrau me armë zjarri një 45-vjeçar, që si
Hulk e bën bajat, martohet me mbesën e gruas (VIDEO) Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mar
Karantina nuk i ndaloi, çifti nga New York martohet në rrugë Të vendosur për të mos e lënë pandeminë tu shkatërronte ditën e tyre të veçant, një çift nga New York gjetën një zgjidhj
Princeshës nuk i durohet, do të martohet me 5 të ftuar (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar gjithçka. Me 342.334 të infektuar në gjithë botën, qeveritë janë detyruar të marri
"Të ftuar VIP dhe aheng", Rovena Stefa zbulon kur do të martohet (VIDEO) Rovena Stefa prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e kërkuar në dasma, por vetë ajo
19-vjeçarja martohet me 62-vjeçarin, duan një fëmijë “Dashuria nuk njeh moshë”. Kjo thënie i shkon shumë për shtat 19 vjeçares Samantha Simpson, e cila është martuar me një
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
50 vite fejesë, çifti vendos të martohet Asnjëherë nuk është vonë për martesë nëse në altar shkon me personin e zemrës. Dëshmi janë ky çift italian, Mario Gigli
Askush nuk e dinte, martohet Klea Huta dhe Elgit Doda (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
"U ndjeva përsëri e virgjër", 80 vjeçarja gati të martohet me 35 vjeçarin (FOTO LAJM) Një pensioniste britanike është e vendosur të martohet me të dashurin e saj me origjinë egjiptiane, dhe pretendon se pav
U divorcua! Rudina do të martohet sërish madje do të ketë edhe një fëmijë tjetër Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj prej shumë kohësh e përfolur për jetën private në media ka rrëfyer ndarjen nga ish-ba
Pamela Anderson martohet për të pestën herë, i thotë "Po" 74-vjeçarit (FOTO LAJM) Pamela Anderson është martuar në fshehtësi për herë të pestë. 52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, produce
"S*ksi me të është më i mirë", 47 vjeçari martohet me vajzën 23 vite më të re (FOTO LAJM) Një avokat 47 vjeçar po jeton një histori dashurie me të dashurën e tij 24 vjeçe. Jason Smith, 47 vjeç prej kohësh kë
E ëma i kërkon të martohet, Renato Mekolli flet për të dashurën në emision (VIDEO) Në natën finale të emisionit “Hell’s Kitchen”, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka të ftuar speciale mamanë e tij. Ai
Ndërroi mendje për dasmat! Leonora Jakupi zbulon datën kur do të martohet (VIDEO) Këngëtarja Leonora Jakupi mori vëmendjen në korrik të vitit të kaluar me rrëfimin e saj për jetën personale. Leonora