999 rezultate për

martohen

Të dashuruar në shkollë të mesme, ribashkohen dhe martohen pas 70 vitesh Dy gjimnazistë të dashuruar, të cilët ishin ndarë gati shtatë dekada më parë u bashkuan gjatë pandemisë së koronavirusit
I ftuari vë në siklet Arjon Muçën dhe Arjola Shehun: Po ju kur do martoheni? (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” në RTV Ora gazetari, Ronaldo Sharka i ka vënë në siklet dy prezantuesit, Ar
Luana nxjerr zbuluar konkurrentët e "Përputhen", zbulon ku i ka parë më parë (FOTO LAJM) Autorja e programit zbuloi se emisioni i mbremshem nuk i dedikohet çifteve të vërtetëm por është një puntatë në tentativ
Në pritje të fëmijës së parë, martohen çifti i njohur i Show Bizz-it (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit, Nick Kroll dhe Lily Kwong kanë kurorizuar dashurinë. Lajmin e ka dhënë aktori 42-vjeçar p
Fero dhe Arbenita martohen papritur, çifti i thonë "Po" përgjithmonë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë çifti më i diskutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshimi se historia e tyre e dashurisë është një
Zbulohen detajet e dasmës, Fjolla dhe Fisniku do të martohen pas disa javësh (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM) Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi do të jenë çfti që u njohën në “Big Brother” dhe që së shpejti do të ngjiten në altar.
Dasmë me maska, mjekët shqiptarë martohen gjatë pandemisë (FOTO LAJM) Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizreni, të cilët jetojnë dhe punojnë në Ankara të Turqis
Dy pemë martohen çdo vit në Itali, a e dini pse? Pandemia është duke ndalur një festival të lashtë në Accettura, por qytetarët e qytetit po e mbajnë gjallë këtë traditë.
Lleshaj jep lajmin e mirë: Nga e hëna mund të martoheni! Ndërsa një pjesë e shërbimeve të gjendjes civile ka qenë e mbyllur për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, Minist
U njohën në karantinë, Demi Lovato dhe i dashuri do të martohen (FOTO LAJM) Vetëm një muaj më parë, Max Ehrich dhe Demi Lovato nisën të njihen bashkë. Pas këtij momenti dyshja vendosën dhe të kara
Do të martohen? Olsi Bylyku dhe e dashura e tij e paskan çuar lidhjen në një tjetër nivel (VIDEO) Olsi Bylyku, aktori i njohur i humorit prej disa muajsh tashmë ka dalë publikisht hapur rreth jetës së tij private duke
Pse burrat që martohen me infermiere janë më të lumtur Infermierët natyrisht kanë shumë tipare të personalitetit të bukur që mund të jenë të domosdoshëm në një martesë të lumt
Pse burrat që martohen me infermiere janë më të lumtur Infermierët natyrisht kanë shumë tipare të personalitetit të bukur që mund të jenë të domosdoshëm në një martesë të lumt
Me kë do të martoheni? Një test që ju tregon se a do të gjeni shpirtin tuaj binjak (VIDEO) A jeni të interesuar të dini se me kë do të martoheni, e kush do të jetë partneri juaj për të kaluar pjesën tjetër të je
Beqaria i ka bërë shoqje të pandara dy ikonat e muzikës: Nuk martohemi! Dy këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, rezultojnë të pamartuara. Ato shpesh
Serbet nuk vijnë të martohen në fshat, nuset i gjejnë në Shqipëri Në Serbi, por edhe në vende tjera të ish-Jugosllavisë janë të përhapura martesat me vajza nga Shqipëria. Ekzistojnë edhe
Zbulohet vajza që i ka rrëmbyer zemrën reperit MC Kresha: Në dhjetor do të martohen Përgjatë verës u përfol se reperi MC Kresha do të kurorëzojë dashurinë në Shtator teksa më pas dyshimet u shtuan edhe ng
Martohen çifti i njohur i telenovelave, pamjet nga dasma më e veçantë që keni parë (FOTO LAJM) Dy aktorët shumë të njohur prej telenovelave që janë transmetuar në Shqipëri, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë ku
Alarmante! Shqiptarët divorcohen dhe rimartohen me të huaj për dokumente Gjykata e Tiranës po përballet me një numër të shtuar padish fiktive për zgjidhjen e martesave, pasi bashkëshortët ndahe