999 rezultate për

martohem

Sonida e thotë troç: Dua burrë, në 2021 dua të martohem! (FOTO LAJM) Vëlla e motër, Genardi dhe Sonida Hajdini, janë tepër të njohur në rrejte sociale. Videot e tyre gazmore, ku shpesh p
18 shpjegime pse dy njerëz vënë kurorë pa dashuri Ka plot martesa që kanë ndodhur, pa qenë ndjenja në mes. Martesa është bashkëjetesa ligjore, e cila mbështetet në bar
Rama në Forumin e Mynihut: S'mund të martohemi, nëse nuk flasim Kryeministri Edi Rama në një fjalë të mbajtur në Forumin “Europa Park” në Mynih të Gjermanisë, theksoi se kancelarja gje
Kahraman në probleme me ish-bashkëshorten: Martohemi ose më jep paratë (FOTO LAJM) Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, po kalon një periudhë aspak të mirë për shkak të problemeve me ish-bashk
Mbrojtësi i Bylisit: Rama mendon për ministrat. Me çfarë të martohem, kam 3 muaj pa u paguar? Jurgen Goxha la Tiranën verën e kaluar dhe vendosi të vazhdontë karrierën në Ballsh. Mbrojtësi 27-vjeçar ka zhvilluar nj
Lei Kraja e thotë ''troç'', dua të martohem me Frenki De Jong ose me... (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Dasmë në horizont? Ylli Limani: Do martohem pasi të mbarojë karantina (VIDEO) Ylli Limani, një nga artistët më të kërkuar të momentit, ishte i ftuar sot në "E diell" ku foli për kohën që po kalonte
Rrëfehet Otto John: Të dashurën e kam shqiptare, dua të martohem me një femër shqiptare (VIDEO) Me një pritje “alla shqiptare”, ylli afrikan i FC Prishtinës, Otto John, e priti në banesën e tij stafin e gazetën Zëri
Si e propozoi Enver Hoxha martesën me Nexhmijen: Dua të martohem me ty! Mbasditen e 28 nëntorit 1944, kur parada entuziaste mbaroi, Qeveria e re e niste punën me një gjest jo të zakonshëm për
Beqaria i ka bërë shoqje të pandara dy ikonat e muzikës: Nuk martohemi! Dy këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, rezultojnë të pamartuara. Ato shpesh
Gjyshja shqiptare që po bën xhiron e rrjetit, përgjigja epike ndaj gazetarit: Pres të martohem (VIDEO) Në këtë situatë në të cilën ndodhet vendi jonë për momentin duket sikur nuk ka vend për shaka dhe batuta. Por kjo gj
Gjyshja nga Durrësi: Më parë martohem se sa marr ndihma (VIDEO) Reagimi epik i një gjysheje nga Durrësi bëhet virale në rrjetet sociale. Në transmetim Live, gazetari pyet një gjyshe
"Zemra ime, martohemi", historia e dashurisë së trafikantit shqiptar me italianen përfundon keq Çfarë nuk kemi dëgjuar vetëm e vetëm për të siguruar një nënshtetësi tjetër, larg Shqipërisë. I tillë është dhe rast
"Ne po martohemi", Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani zbulojnë unazat e martesës (FOTO LAJM) Së shpejti jo një po dy dasma, Armina Mevlani dhe Jonida Maliqin më në fund do i shohim teksa të kurorëzojnë dashurinë e
"Mbase martohem", Rike Roçi çudit fansat kur e pyesin për unazën misterioze (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi ka hapur në Instastory një bisedë me ndjekësit e saj në rrjetin social. Të shumtë k
Denoncimi i 17 vjeçares: Prindërit më detyruan të martohem me kushëririn Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me një britanike, e cila ka qenë e detyruar të martohej me kushëririn e saj. Kur isht
"Martohem dhe më duhen lekë për dasëm prandaj shpërndava kokainë", shqiptari shtang gjykatësen Perugia të Italisë, i cili disa ditë më parë u arrestua me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. "Martohem për
Selena Gomez: Do martohem me aktorin 68 vjeçar Selena Gomez është një ndër këngëtaret dhe aktoret më të preferuara dhe të dashura për publikun në mbarë botën. Në pj
Flet Georgina: "Nëse CR7 më kërkon të martohemi, unë nuk do nguroj" (FOTO LAJM) "Nëse Cristiano do më kërkojë të martohemi, unë do të thoja po". Kështu ka folur Georgina Rodriguez për revistën "Hola
Dëshmia tronditëse: Jam e dashuruar dhe do të martohem me një fantazmë Një grua që është në lidhje me një fantazmë thotë se ai i ka propozuar asaj dhe se dëshiron të ketë fëmijë me të. Ame