999 rezultate për

martohej

U tha se do martohej me dy gra, Ronaldinho gjen të tretën Legjenda e futbollit, Ronaldinho disa javë më parë është bërë pretagonisti kryesor i mediave rozë për një lajm ku thuhej
Shpëtoi motrën që do martohej, familjarët në dhimbje për Ervidin 29-vjeçari Ervid Palaj nga fshati Shirq i Shkodrës humbi jetën dje në rrethana tragjike në plazhin e Velipojës. Ngjar
U tha se do martohej me dy gra, reagon Ronaldinho "Ish-Topi i Artë", Ronaldinho së fundmi është përfolur se do të martohej me dy gra në të njëjtën ditë çka ka ngjallur sh
Krim i tmerrshëm/ Donte të martohej me vajzën që dashuronte, por i nxjerrin sytë me lugë Një djalë që donte të martohej me vajzën që dashuronte, iu janë nxjerrë sytë me lugë nga babai dhe vëllezërit e tij.
Ish-valltarja që bëri kurs 6-mujor para se të martohej, sot gruaja e Kim Ri Sol-ju u fotografua duke shoqëruar burrin e saj Kim Jong-un teksa ai vizitoi Pekinin këtë javë, por kush është në të
Aktori i njohur humb jetën dy ditë pasi u martua në fshehtësi Njëri prej legjendave të komedisë botërore ndërroi jetë në moshën 90-vjeçare, vetëm 2 ditë pas martesës. Si ta kishte pa
E treta e vërteta, aktori i famshëm martohet sërish Aktori i “Thor” dhe “Pacific Rim” zgjodhi një kinema në Londër për t’u gjunjëzuar para të dashurës së tij, Sabrina Dhowr
Pas ndarjes Bora tregon me kë futbollist do martohej: Ai është shpëtimi i femrave Ndarja mes Borës dhe Vin Velit ishte padyshim një nga më të bujshme në botën e shoëbizit. Moderatorja e njohur sport
Shkon në dasmën e shokut, të riun e martojnë me armë në kokë (FOTO LAJM) Vinod Kumar nga India shkoi në dasmën e shokut të tij në shtetin Bihar të Indisës, kur u kap nga një grup njerëzish të c
Masakroi me çekiç babain e tij, 28-vjeçari do të martohej në janar (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Tiranën dhe gjithë Shqipërinë pasi një djalë vetëm 28-vjeçar ka qëlluar m
E pabesueshme, turku rrëmben kushërirën pasi refuzoi të martohej me të (VIDEO) Një ngjarje në kufi të të pabesueshmes na vjen nga Turqia ku një vajzë 20 vjeçare, Zelal Topçul, është rrëmbyer me forcë
Do të dashuroheni pas Mbretëreshës më të re në botë! (FOTO LAJM) Madhëria e saj (Druk Gyaltsuen) Jetsun Pema Wangchuck ,është Mbretëresha më e re në botë. Mbretëresha Jetsun Pema e B
U përfol se do martohej, këngëtarja sqaron të vërtetën Fjolla Morina, ditët e fundit është vënë në qendër të mediave e portaleve pas suksesit të dy projekteve të reja që ka sj
Moderatorja shqiptare pranon se do martohej me djalin e ish-presidentit Moderatorja Anjeza Maja ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur për veten e saj dhe ka thënë gjëra që nuk diheshin më
E pabesueshme, burrnesha e fundit tregon pse nuk u martua kurrë (FOTO LAJM) Ajo njihet si burrnesha e fundit në Shqipëri dhe është 78-vjeç. Burrnesha Lule Bib Luka nuk është martuar kurrë në
Tragjike, babai vret të bijën se donte të martohej me një mysliman Nuk ka mundur të triumfojë dashuria e dy të rinjve në Izrael pasi babai nuk e la të bijën adoleshente të martohet me një
Rrëfehet vjehrra e Almenda Abazit: Kur djali na tha se do të martohej me të... (FOTO LAJM) “Një ditë me Almeda Abazin” ishte këtë pasdite një speciale e “Pasdite në Top Chennel” për të sjellë pranë publikut shqi
Princi Charles kaloi gjithë natën duke qarë për Kamilën, para se të martohej me Dianën (FOTO LAJM) Natën e korrik 1981, një ditë përpara dasmës së tij me princeshë Dianën, princi Charles e ka kaluar duke ‘lagur jastëkun
Kur martohej Ermal Fejzullahu, ja si dukej këngëtari në 2008 (FOTO LAJM) Këngëtari Ermal Fejzullahu njihet nga shqiptarët si një prej këngëtarëve kosovarë që ka patur sukses me këngët e tij.
Donte të martohej, 17-vjeçarja kallëzon të dashurin për përdhunim Një vajzë 17-vjeçare ka zgjedhur mënyrën më të çuditshme për të bindur nënën e saj që t’i jepte miratimin për t’u martua