999 rezultate për

martini

Angela Martini në ditët më të këqija, çfarë i ka sjellë kaq shumë pasoja (FOTO LAJM) Për modelen e njohur Angela Martini, duket që dje nuk ishte dita e saj me fat. Një incident ishte me siguri arsyeja pse
Martini pas kalimit në finale: Ekipi sakrifikoi, ja pse humbëm në kampionat Teuta ia doli të kalojë në finale, duke mposhtur Kukësin me përmbysje, në një ndeshje me të vërtetë spekatkolare. Pas
Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
U nda me milionerin? Angela Martini nis jetë të re në Itali Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Ish-mod
Në kopertinën e revistës italiane, Angela Martini nuk mund të ishte më "e nxehtë" (FOTO LAJM) Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Buk
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
"Askush s'më ka rrahur", Angela Martini shqetëson ndjekësit me shenjat në trup (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar së fundmi se ka nisur të praktikojë një hobi të ri. Ajo ka postuar një fo
"Ti je ushtarja ime e patrembur", bashkëshorti i dedikon fjalët më të bukura Angela Martinit për ditëlindje Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhene fund martesës së tyre, ky i fundit ka thyer
"U martova me djalin tuaj për para" Angela Martini ia thotë "copë" vjehrrit (VIDEO) Modelja Angela Martini, ashtu si dhe shumë njerëz të famshëm, është bërë pjesë e aplikacionit më të ndjekur të momentit,
Ndjekësi e quan pornostare, Angela Martini i kthehet gjithë lezet joshëse nga karantina (FOTO LAJM) Kush tha që të rrish në shtëpi nuk është seksi? Nëse shkojmë në profilin e Angela Martinit do të shohim se veshjet e
Shumë joshëse, karantina e detyron Anxhela Martinin të bëhët "vajzë për shtëpi" (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Anxhela Martini është vetëizoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles së bashku me Dragosin. Karantinimi
Bashkëshorti probleme me drejtësinë? Angela Martini sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja shqiptare Angela Martini nuk ishte parë në shoqërinë e bashkëshortit rumun, Dragos Scavulescu
Bashëshorti rrezikon burgun, Angela Martini "thur" plane si të fitojë para në të ardhmen (FOTO LAJM) Modelja e njohur Anxhela Martinisë fundmi ka marrë një vendim të rëndësishëm lidhur me karrierën e saj. Jeta e bukuro
Më romantik se kurrë, bashkëshorti i Angela Martini shfaqet pas 1 viti arrati (VIDEO) Pak javë më parë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Angela Martini zbuloi se ndodhej
Angela Martini shtatzanë? Detajet që ngrenë dyshime (FOTO LAJM) Në dhjetor të 2017 Angela Martini i dha fund beqarisë duke u martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Për shum
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
KPK jep vendimin për prokurorin Anton Martini Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin Anton Martinit. Dy ditë më parë, Anton Martini
Pas në kohë: Kur Donald Trump puthej me Angela Martinin (FOTO LAJM) Angela Martini është një prej vazjave më të bukura të shoëbizit shqiptar. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje edhe për sh
Hynë në dhe për një vajzë, si ndodhi tragjedia në Patos Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e djeshme Patosin, ku fatkeqsisht mbetën të vdekur dy të rinj. Martin Skëndaj