999 rezultate për

martinez

Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë vajzat joshëse që bëjnë bujë (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Lautaro Martinez ende në pritje të një oferte nga Barcelona Lautaro Martinez ka vetëm një dëshirë – Barcelonën. Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të lidhet me një tran
Më në fund, Lautaro Martinez thyen heshtjen Lautaro Martinez ishte një nga emrat më të lakuar në tregun e transferimeve, një lojtar për të cilin Barcelona bëri gjit
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos, Martinez shënon pas 5 ndeshjes (VIDEO) Interi ka mposhtur 3-1 me përmbsyje Torinin në San Siro. Për zikaltërit kjo ishte ndeshje me dy fytyra teksa në pjesë
Formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton-Arsenal Sot zhvillohet ndeshja mes Southampton-Arsenal në kuadër të javës 31-të. Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacione
Interi nuk përmbahet, dyfishon shifrat brenda pjesës së parë (VIDEO) Interi ka shënuar dhe golin e dytë përballë Sampdorias. Është Martinez ai qe tundi rrjetën teksa shfytëzoi një pasi m
Vetëm një goditje, Barcelona duhet të vendosë mes Martinez dhe Neymar "Vetëm një goditje do të bëhet". Me këtë titull e hap gazetën e përditshmja katalanse "Sport" , e cila tregon dëshirën e
"Lewandowski është 9 më i mirë në botë" Javi Martinez ka thurur elozhe për shokun e tij të skuadrës te Bayern Munich, Robert Lewandowski. Mesfushori i bavare
Barcelona ofron 70 milion euro dhe një lojtar për Lautaro Martinez Barcelona thuhet se ka ofruar 70 milionë euro dhe shërbimet e mbrojtësit Junior Firpo, i cili vlerësohet 41 milionë euro
Nëse dështon Lautaro, Barcelona ka gati planin B Sipas Daily Mail, Barcelona e ka vendosur sulmuesin nga Gaboni, Aubameyang si plan B, në rast se dështon transferimi i L
Morrati: Nuk mund ta mbash Lautaron nëse dëshiron t’i bashkohet Barcelonës Ish-presidenti i Interit, Massimo Morati, ka thënë që Interi nuk mund ta mbajë Lautaro Martinez-in nëse ky i fundit dësh
Me shitjen e Martinez, Interi po mendon të blejë kartonat e 3 futbollistëve Ndërkohë që Barcelona po kërkon t’i rrëmbejë Interit, Lautaro Martinezin teksa sëfundmi ka gjetur mbështetje te një fond
Interi tregon mënyrën e vetme të largimit të Lautaros Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio vazhdon të insistojë se Laoutaro Martinez nuk është në shitje. Nesë Barcalona
Interi refuzon mega-ofertën e Barcelonës për Martinez, 50 milion euro dhe 2 yje Interi ka hedhur poshtë ofertën e Barcelonës, 50 milionë euro plus dy futbollistë, për të marrë në këmbim sulmuesin argj
Trajneri i Belgjikës: Hazard do të fitojë "Topin e Artë" Eden Hazard mund të fitojë Topin e Artë te Real Madrid, sipas trajnerit të Kombëtares së Belgjikës, Roberto Martinez.
ZYRTARE/ Belgjika rinovon kontratën me Roberto Martinez Marrëveshja e mëparshme e Martinez skadonte këtë verë pas Euro 2020, e cila u shty deri në vitin e ardhshëm për shkak të
Telenovela "Lautaro", më në fund flet edhe drejtori i Interit Drejtori i Përgjithshëm i Interit, Beppe Marotta ka folur për të ardhmen e Lautaron Martinez. Sulmuesi argjentinas i
Inter apo Barça? Crespo këshillon Lautaro Martinezin "Telenovela" Lautaro Martinez-Barcelona është e destinuar të shoqërojë muajt e ardhshëm të merkatos. Sipas Hernan Crespo
Martinez akoma më pranë Barcelonës, Interi synon Cavanin ose Mertens Interi vijon negociatat me menaxherët e sulmuesit gjerman Timo Werner, që duket se është alternativa e parë për të marrë
"Alo, jam Messi! Eja të fitojmë bashkë", ja si i bind Barcelona lojtarët në merkato Nëse Barcelonës i duhet të bindë një lojtar për t’u transferuar në “Camp Nou”, taktika e zakonshme dihet. Leo Messi i te