999 rezultate për

martinez

Martinez optimist: Disfata përballë Juventusit na nxit për tu përmirësuar Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, ka këmbëngulur se humbja 2:1 kundër Juventusit do të ndikojë si nxitje për përmirë
Shpërthen 'San Siro', Interi barazon rezultatin përballë Juventusit (VIDEO) Interi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit në minuten e 17'. Një penallti e fituar u kthye në gol n
Fansat fiksohen pas të dashurës së yllit të Interit (FOTO LAJM) Lautaro Martinez është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer teksa së fundmi realizoi het-trik në fitoren e përfaqësu
Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme
E zbulon Martinez: Icardi kërkoi qëndrimin te Interi Lautaro Martinez ka zbuluar prapaskenën në lidhje me transferimin e Mauro Icardit te Paris Saint Germain. Sulmuesi i
Ka marrë fund, Icardi do t'i thotë "lamtumirë" Interit Mauro Icardi është padyshim një nga emrat më të spikatur të merkatos së kësaj vere. Ndërsa po afrohet data e fundit, kur
Lautaro Martinez nuk e ka ndërmend të lëvizë nga Interi Pas disa paraqitjesh mjaft dinjitoze në Kupën e Amerikës me kombëtaren argjentinase, Lautaro Martinez tërhoqi vëmendjen
Agjenti e zbulon të ardhmen e Lautaro Martinezit Agjenti i Lautaro Martinezit, Beto Yaque ka thënë se sulmuesi do të qëndrojë te Interi, transmeton zeri.info Yaque sh
Po shkëlqen me Argjentinën, Barça përgatit 112 mln euro për yllin e Interit Lautaro Martinez ndryshoi thuajse gjithçka në karrierën e tij në pak muaj. Nga një lojtar kryesisht stoli tek Interi
Ylli i Interit realizon super golin më të bukur në Kupën e Amerikës (VIDEO) Laurtaro Martinez ka shënuar një super gol për t’i dhënë epërsinë Kombëtares së Argjentinës përballë Venezuelës, në çere
Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Martinez kandidat potencial për të zëvendësuar Valverden Barcelona pritet që shumë shpejtë të shkarkoj trajnerin Ernesto Valverde. Sipas mediumeve spanjolle, kryesia e klubit
Zyrtare: Ajax gjen pasuesin e De Ligt Lisandro Martinez është lojtari më i ri i Ajaxit. Ai u ble për të zëvendësaur De Ligt i cili do ti bashkohet Barcelonës
Lautaro Martinez kërcëkon Juventus: Vitin tjetër ju "heqim kurorën" Lautaro Martinez është gati të luajë derbin e parë të Italisë si protagonist, pasi Luciano Spalletti pritet të preferojë
E dashura e Lautaro Martinez, çmend Instagramin (FOTO LAJM) Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram n
Rikthehen Martinez dhe De Vrij, Brozovic ny dyshim për dy ndeshjet e rradhës Lautaro Martinez dhe Stefan de Vrij do të kthehen për Interin, por Marcelo Brozovic thuhet se është në dyshim për ndeshj
Lautaro Martinez nuk mjafton, Inter gati 50 milion euro për sulmuesin e Atalantas Mauro Icardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij sezoni, me ish-kapitenin që nuk lua
Legjenda e Interit ngre në qiell Lautaro Martinez Hernan Crespo është i mahnitur nga Lautaro Martinez. Sulmuesi i ri argjentinas ka impresionuar gjatë mungesës së Icardi-
Formacionet zyrtare të super derbit Milan-Inter Kanë dalë formacionet zyrtare të Milan-Inter. Nuk ka surpriza të mëdha, Milan do të luajë me të përhershmit në mbrojtje,
Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, d