999 rezultate për

martinajt

Vrasja e efektivit Prela: Autori, kushëri i Ervis Martinajt u largua jashtë Detaje të reja zbardhen lidhur me vrasjen e efektivit të policisë Xhulio Prela, mëngjesin e 5 Dhjetorit. Ashtu sikun
Momenti kur u arrestua Ilir Selmani në Tiranë: Ekzekutoi njeriun e Ervis Martinajt (VIDEO) Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Ngriti policinë në "këmbë", kush është ish-polici i akuzuar për vrasje dhe mik i Ervis Martinajt Policia arrestoi gjatë ditës së djeshme një person, i cili kishte dalë me makinë duke shkelur urdhrin e ndalim qarkullim
Njëri pjesë e klanit Duka e tjetri i grupit të Ervis Martinajt, kush janë rivalët e përbetuar që OFL i dërgoi sot letrën OFL kanxjerrë sot emrat e Eljon Hato dhe Ilir Selmani, të cilët kanë në dispozicion vetëm 48 orë për të deklaruar pasur
Pritet verifikimi i pasurisë, si arriti Ervis Martinaj të bëhej "boss" i lojërave të fatit Këtë të mërkurë Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i kërkoi Ervis Martinajt që të plotësonte brenda 48 orëve formularin për
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
Gazetari: Ervis Martinajt i bënë atentat, si e shpëtoi makina e blinduar Është akoma e freskët ngjarja e shtatorit të këtij viti ku një makinë luksoze me targa ruse dhe e blinduar u përplas te
"Ushtar" i Vis Martinajt: Kush është Santiago, polici që e shkarkuan pas disa ngjarjeve të dyshimta (FOTO LAJM) Santiago Malko është 26-vjeçari i cili u eliminua në një atentat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudio
E sharruan me automatik, çfarë ndodhi para tre vitesh mes shokut të Vis Martinajt dhe dy vëllezërve për pikën e basteve Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën mbrëmjen e sotme, ku një ish-polic u qëllua me plumb në
U ekzekutua në atentat, polici mik i ngushtë i Vis Martinajt: Mori pjesë në masakrën e "Bllokut" Santiago Malko, i riu që mbeti i vrarë pas një atentati sot në Tiranë, është një ish-punonjës policie. Ai njihej si
Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Sa para iu deshën Vis Martinajt për të dalë nga qelia Gjykata e Tiranës ndryshoi dje masën e sigurisë për Ervis Martinajn, i arrestuar për vrasjen dhe plagosjet në ish-Bllok
“Mbreti” i kazinosë: Skema e përfshirjes së Ervis Martinajt në tregun ilegal të bixhozit (FOTO LAJM) Një hetim i Prokurorisë dhe dokumentet gjyqësore tregojnë se i dyshuari për përplasjen e përgjakshme në lokalin “Monopol
E listuan krah Vis Martinajt dhe Shullazit, Tahiri reagon ashpër ndaj amerikanëve Saimir Tahiri u përmend ditën e sotme nga Ambasada Amerikane, pasi kjo e fundit kërkonte një hetim të plotë për ish-Mini
Kush e ka radhën? Amerikanët listojnë edhe Saimir Tahirin krahas Vis Martinajt dhe Shullazit Ambasada amerikane duket të jetë tepër e vendosur në drejtim të instalimit të shtetit ligjor në Shqipëri duke mos u kurs
Telefoni i Ervis Martinajt që pritet të marrë më qafë politikanë, gazetarë dhe biznesmenë shqiptarë Tre prokurorët që po hetojnë vrasjen në lokalin ”Monopol” në ish Bllok të ndodhur 4 tetor, apelojnë vendimin e gjyqtarit
Prokuroria nuk i ndahet Vis Martinajt, ky është veprimi i fundit që ndërmerret Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë ka apeluar vendimin e gjykatës për masën e sigurimit për Ervis Martinajn. Organi
Izraelitët zbërthejnë telefonin e Vis Martinajt: Hajdeni me armë Prova të reja kanë dalë në skenë për vrasjen në bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë. Pak d
Fshehu armën e Vis Martinajt, gjykata jep vendimin për Redi Popeskun Përfundoi para pak minutash seanca gjyqësore në ngarkim të Redi Popeskut, pronarit të lokalit në Bllok ku ndodhi masakra
Feshehu armën e Vis Martinajt, çfarë dëshmoi Redi Popesku që nuk bindi policinë Pas rreth 17 ditësh, që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, është arrestuar pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja, Re