999 rezultate për

martinaj

Rëndohet situata për Vis Martinajn, kjo është kërkesa e fundit e Prokurorisë Së fundmi ka rinisur seanca gjyqësore në gjykatën e Tiranës, për shtetasin Ervis Martinaj i cili është i përfshirë në ng
Vis Martinaj me pasaportë kosovare, cila është akuza e re për të Ervisaj Martinaj është një nga të plagosurit e atentatit të Bllokut mbrëmjen e 4 tetorit, ku mbeti i vrarë një person.
"Lidhu me çunat, afrohu me armë", izraelitët zbërthejnë bisedat në Whatsapp të Vis Martinaj Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Bllok, mbrëmjen e 4 tetorit, ku mbeti i vrarë një person dhe u
Kush qëlloi me armë në Bllok, del ekspertiza për Vis Martinaj Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, ende nuk është zbardhur ngjarja e plotë.
Izraelitët zbërthejnë telefonin e Vis Martinajt: Hajdeni me armë Prova të reja kanë dalë në skenë për vrasjen në bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë. Pak d
Fshehu armën e Vis Martinajt, gjykata jep vendimin për Redi Popeskun Përfundoi para pak minutash seanca gjyqësore në ngarkim të Redi Popeskut, pronarit të lokalit në Bllok ku ndodhi masakra
Gjykata merr vendimin për Ervis Martinajn Ditën e sotme Ervis Martinaj ka dalë para trupit gjykues për të kërkuar apelimin e masës “arrest me burg” për 30 ditë.
E gjithë vëmendja tek arrestimet VIP, Vis Martinaj bën kërkesën e papritur në gjykatë Gjykata e Apelit në Tiranë shqyrton gjatë ditës së sotme kërkesën për liri të Ervis Martinajt, të arrestuar dy javë më p
Kush është Popesku që ra në pranga, njohja me Bes Kallakun dhe Hilton (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka arrestuar Redi Popeskun, pronarin e lokalit Monopol, ku ndodhi masakra në ish-Bllok më 4 tetor, pas
Feshehu armën e Vis Martinajt, çfarë dëshmoi Redi Popesku që nuk bindi policinë Pas rreth 17 ditësh, që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, është arrestuar pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja, Re
Bastet, Rama sulmon sërish Vis Martinajn? Kryeministri Edi Rama ka pranuar sot se nuk do të ketë mbyllje përfundimtare të basteve online, ndryshe nga ajo që do të
Trondit gazetari: Vis Martinaj gënjen, dy persona hynë me automatikë në lokal, ku fshihen tani (FOTO LAJM) Gazetari i sektorit të kronikës Flamur Vezaj ka dhënë një version të tijin në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi dhjet
Vrasja në Bllok, Vis Martinaj kërkon lirinë Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Bllok mbrëmjen e 4 tetorit, ku mbveti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë,
Ervis Martinaj lëvizet sërish nga spitali, ku është destinacioni i radhës Vetëm një ditë pasi e transferuan nga amjentet e spitalit Amerikan, në spitalin e Burgut pranë QSUT-së Tiranë, Ervis Mar
Rama sulmon Vis Martinajn për bastet? Kryeministri Edi Rama është shprehur se prej disa muajsh e ka nisur punën për të nisur mbylljen e basteve dhe kazinove,
Flet Vis Martinaj: Si u plagosa dhe kush po kacafytej kur hyra t'i ndaj Ervis Martinaj, personi që u plagos në një nga lokalet e zonës së bllokut, ka thyer heshtje, duke folur publikisht rreth
Vis Martinaj kalon tek spitali i Burgjeve, çfarë ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme Ervis Martinaj ka pranuar të shkojë vetë në Spitalin e Burgjeve pas urdhrit të prerë në drejtim të policëve që e ruanin
Vis Martinaj i thotë të gjitha: I dashuri Elvanës, dele! Po të mos isha unë, "kokëmadhi" do kishte vdekur Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cilësuar si “mollë sherri” për masakrën e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit në lokalin “M
Si u shkarkua Drejtori i Policisë pas urdhrit për arrestimin e Vis Martinaj Enrik Sulejmani është Drejtori i Policisë së Burgjeve, i cili së fundmi është shkarkuar nga detyra pasi i ishte ngarkuar
Ky është Drejtori i Policisë që u shkarkua nga Vis Martinaj Vrasja në bllok vijon të shkaktojë zhurmë dhe probleme, ku së fundmi raportohet së është shkarkuar edhe Drejtori i Polic