999 rezultate për

martinaj

Mbyllen hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt , 4 akuzat që rëndojnë mbi Ervis Martinajn Prokuroria ka mbyllur hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt në ish-Bllok. Sipas “Abc News”, Ervis Martinaj do të merr
I dënuar për vrasje dhe shok me Martinajn, kush është Emiljano Tusha? Katër persona morën sot formularin e OFL-së për të bërë deklarimin e pasurisë. Operacioni Forca e Ligjit ka kërkuar
Mik i ngushtë me Ervis Martinajn, detaje nga eliminimi i biznesmenit në Laç Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i djeshëm, ku si pasojë humbën jetën Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, teksa Kres
Momenti kur u arrestua Ilir Selmani në Tiranë: Ekzekutoi njeriun e Ervis Martinajt (VIDEO) Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Ngriti policinë në "këmbë", kush është ish-polici i akuzuar për vrasje dhe mik i Ervis Martinajt Policia arrestoi gjatë ditës së djeshme një person, i cili kishte dalë me makinë duke shkelur urdhrin e ndalim qarkullim
Njëri pjesë e klanit Duka e tjetri i grupit të Ervis Martinajt, kush janë rivalët e përbetuar që OFL i dërgoi sot letrën OFL kanxjerrë sot emrat e Eljon Hato dhe Ilir Selmani, të cilët kanë në dispozicion vetëm 48 orë për të deklaruar pasur
Pritet verifikimi i pasurisë, si arriti Ervis Martinaj të bëhej "boss" i lojërave të fatit Këtë të mërkurë Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i kërkoi Ervis Martinajt që të plotësonte brenda 48 orëve formularin për
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
Nga masakra në "Bllok" te pronësia e kazinove, Ervis Martinaj “piketohet” nga OFL-ja Ervis Martinaj është një ndër tre personat që kanë marrë formularin e deklarimit të pasurisë brenda 48 orëve. Në të kund
Gazetari: Ervis Martinajt i bënë atentat, si e shpëtoi makina e blinduar Është akoma e freskët ngjarja e shtatorit të këtij viti ku një makinë luksoze me targa ruse dhe e blinduar u përplas te
A ishte Ervis Martinaj në aksidentin e blindit luksoz me targa ruse? Akoma nuk është zbardhur plotësisht aksidenti që ndodhi në “Sheshin Shqiponja”, ku u përplas bossi i makinave luksoze El
"Ushtar" i Vis Martinajt: Kush është Santiago, polici që e shkarkuan pas disa ngjarjeve të dyshimta (FOTO LAJM) Santiago Malko është 26-vjeçari i cili u eliminua në një atentat me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudio
Mik i ngushtë me Ervis Martinajn, si ndodhi atentati ndaj ish-policit Santiago Malko Një ngjarje e rëndë tronditur mbrëmë kryeqytetitn, ku në zonën e “Porcelanit”, është vrarë me armë zjarri një ish-efekti
E sharruan me automatik, çfarë ndodhi para tre vitesh mes shokut të Vis Martinajt dhe dy vëllezërve për pikën e basteve Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Tiranën mbrëmjen e sotme, ku një ish-polic u qëllua me plumb në
U ekzekutua në atentat, polici mik i ngushtë i Vis Martinajt: Mori pjesë në masakrën e "Bllokut" Santiago Malko, i riu që mbeti i vrarë pas një atentati sot në Tiranë, është një ish-punonjës policie. Ai njihej si
Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Masakra në ish Bllok, apeli lë të lirë Ervis Martinajn Gjykata e Apelit Tiranë ka miratuar vendimin e Shkallës së Parë për caktimin e masës së sigurisë “garanci pasurore” për
Prokuroria kërkon që Martinaj të mbetet në burg Prokuroria e Tiranës kërkoi rrëzimin e kërkesës së Martinajt si të pabazuar, ndërsa shtoi se nga hetimet pozitat e tij j
Sa para iu deshën Vis Martinajt për të dalë nga qelia Gjykata e Tiranës ndryshoi dje masën e sigurisë për Ervis Martinajn, i arrestuar për vrasjen dhe plagosjet në ish-Bllok
E FUNDIT/ Del nga burgu Ervis Martinaj Ervis Martinaj ka dalë sot nga qelia e paraburguimit pas gjashtë muajve që mbahej atje për shkak të ngjarjes së rendë që