999 rezultate për

martin

E dashura e Lautaro Martinez, çmend Instagramin (FOTO LAJM) Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram n
Rikthehen Martinez dhe De Vrij, Brozovic ny dyshim për dy ndeshjet e rradhës Lautaro Martinez dhe Stefan de Vrij do të kthehen për Interin, por Marcelo Brozovic thuhet se është në dyshim për ndeshj
Lautaro Martinez nuk mjafton, Inter gati 50 milion euro për sulmuesin e Atalantas Mauro Icardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij sezoni, me ish-kapitenin që nuk lua
Babai i Moise Kean: Është interist, simpatizonte Oba Martins dhe Balotellin Moise Kean është njeriu i momentit në Itali, pasi debutoi me gol në përfaqësuesen e Mancinit, ndërsa në javët e fundit k
Legjenda e Interit ngre në qiell Lautaro Martinez Hernan Crespo është i mahnitur nga Lautaro Martinez. Sulmuesi i ri argjentinas ka impresionuar gjatë mungesës së Icardi-
Formacionet zyrtare të super derbit Milan-Inter Kanë dalë formacionet zyrtare të Milan-Inter. Nuk ka surpriza të mëdha, Milan do të luajë me të përhershmit në mbrojtje,
Martin Henze i CDU: Djegia e mandateve nga opozita, e kuptueshme Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara kanë kritikuar ndjeshëm vendimin e opozitës për të djegur mandatet, por jo të
Monaco kërkon të blejë përfundimssht Gelson Martins nga Atletico Monaco kërkon të blejë përfundimsht Gelson Martins. Futbollisti portugez po bën mjaft mirë me 3 gola dhe 1 asistim n
Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, d
Interi shënon dy herë parballë Spal, i ngjitet Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të sigurojë një 3 pikësh mjaft të rëndësishëm përballë Spal brenda në San Siro, shkruan Albeu.com V
Formacionet zyrtare: Interi kërkon fitoren kundër Spalit, Martinez e nis titullar Interi do presë në orën 15:00 Spalin teksa do të kërkojë të rikthehet tek fitorja pas humbjes 2-1 nga Cagliari një javë
Amerikanët sërish merren me Martin Shkrelin, pretendojnë se me një celular po bëhet i pasur Një hetim është hapur ndaj shqiptarit Martin Shkreli nën dyshimet se ka drejtuar nga burgu kompaninë e tij farmaceutike
Bayerni shënon ende pa filluar (VIDEO) Bayernit të Munihut i kanë mjaftuar vetën 2 minuta lojë për të shënuar ndaj Monchengladbach, shkruan Albeu.com Lojtar
"Pse m'shef...?", si u vra Martin Ndreca në sy të djalit 10-vjeçar Vrasja e 45-vjeçarit Martin Ndreca mbrëmjen e së dielës në Durrës, nuk ka ndodhur për çështje nderi, por për motive krej
I zuri pritë pas sherrit në lokal, si u ekzekutua me kallash 45 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin orët e para të mëngjesit të djeshëm, ku një 45-vjeçar është qëlluar për vdekje
Mjafton Martinez, Bayern merr kreun dhe kërcënon Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich duket se ka lënë pas krizën e rezultateve. Skaudra e Niko Kovac ka fituar me rezultatin minmal 1-0 në
Martinez kalon në avantazh Bayern Munich (VIDEO) Bayern Munich ka kalaur në avantazh ndaj Herdha Berli në minutën e 62 falë mesfushorit spanjoll Javi Martinez. Bavare
Super Ter Stegen, shikoni çfarë pritje ka bër kundër Lyonit (VIDEO) Marc-Andre Ter Stegen po bë një performancë të jashtëzakonshme sonte kundër Lyonit në Champions League. Në minutën e
Formacionet zyrtare: Interi e nis me Martinez ndaj Sampdorias Interi do të kërkojë vetëm fitoren ndaj Sampdorias për të vijuar rezultatet pozitive në Serina A. Zikaltrti vijnë në
Martinez: Jam i lumtur që i dhurova fitoren skuadrës Menjëherë pas fitores 0-1 të arritur ndaj Rapidit të Vjenës ka folur autori i golit të fitores për Interin, Lautaro Mart