999 rezultate për

martial

Goli i Martial i jep tre pikë Manchester United (VIDEO) Man United ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim te Partizani i Beogradit, duke triumfuar 1-0. "Djajtë e Kuq" e nisën
Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit,
Solskjaer nuk e bajnë nervat, i kërkon llogari Martialit Manchester United po kalon një krizë të thellë rezultatesh teksa situata te Djajtë e Kuq nuk është aspak e qetë. Së f
Para ndeshjes ndaj Liverpoolit, Solskjaer merr një lajm të shumëpritur Manchester United do të luajë të dielën ndal Liverpoolit në Old Trafford. Por në prag të supersfidës trajneri Solskjaer
Martial frikëson tifozët e Manchester Unitedit me këtë postim në Twitter Ylli francez, Anthony Martial, i ka frikësuar tifozët e Manchester Unitedit me postimin e tij të fundit, të cilët kishin
Tërmet tek Manchester United, dy yjet humbasin sfidat ndaj Chelsea-t dhe Liverpoolit Anthony Martial dhe Jesse Lingard do të jenë jashtë fushave dy deri në tre javë duke humbur ndeshjet ndaj Chelse-t dhe
Martial: Paul është Paul Anthony Martial nuk e ka mbajtur të fshehur admirimin e tij për shokun e skuadrës, Paul Pogba. Sulmuesi francez ka vl
Martial më i mirë se Ronaldo te Manchester United (FOTO LAJM) Anthony Martial po shkëlqen këtë sezon te Manchester United, ku tani kanë filluar edhe krahasimet me Cristiano Ronaldon.
Martial dhuron spektakël (VIDEO) Manchester United i kanë mjaftuar vetëm 24 minuta per të shënojë dy gola ndaj Fulhamit. Pas golit të parë të shënua
Pas Martial edhe ky lojtar është afër rinovimit të kontratës Pas rinovimit të Anhony Martial pritet edhe mesfushori spanjoll, Ander Herrera që të nënshkrujë një kontratë të re me Ma
Martial rinovoi por kontrata është false Anthony Martial ka nënshkruar rinovimin me Manchester United deri në 2024-ën, por një tifoz i "Djajve të Kuq" ka zbuluar
Zyrtare: Anthony Martial rinovon kontratën me Manchester United Anthony Martial ka rinovuar kontratën me Manchester United deri në vitin 2024. Në kontratën e re mes tij dhe klubit, ekz
Sevilla interesohet për sulmuesin e Manchester United E ardhmja e Anthony Martial te Mnachester United është ende e paqartë. Anthony Martial në fillim të këtij sezoni kish
United synon të blindojë 2 yjet e skuadrës Manchester United beson se do të blindojë dy yjet e tyre, David de Gea dhe Anthony Martial. Sipas Evening Standard, M
Anthony Martial rinovon deri në vitin 2023 Pas lajmeve të shumta se do të largohej me parameter zero nga Manchester United në merkaton e kësaj vere, Anthony Martia
Zyrtare: Martial rinovon kontratën me Unitendin Anthony Martial ka rinovuar kontratën deri në vitin 2020, pasi që klubi e ka zbatuar opsionin që t’ia shty atij edhe për
Formacionet zyrtare: Manchester United - Arsenal Manchester United dhe Arsenal do të luajnë sonte në "Old Trafford" për javën e 15 të Premier Leagues angleze. United
Chelsea interesohet për Martial Sipas Sky Sports, Chelsea ka hyrë në garë për të nënshkruar me sulmuesin e Manchester United, Anthony Martial. Raport
Martial merr vlerësime nga legjenda e Manchester United Ish-mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Ince tha se sulmuesi i “djajve të kuq”, Anthony Martial ëshhtë nën
Man Utd i ofron rinovimin e kontratës yllit francez Skuadra e Manchester United nuk preferon të humbasë me parametra zero një prej talenteve të skuadrës. Anthony Martial.