999 rezultate për

martesore

Traditat më të çuditshme të dasmave nëpër botë (FOTO LAJM) Dasma është eventi më special në jetë, ku dy persona të dashuruar ndërmarrin një angazhim për të jetuar së bashku përjet
Marina një nuse magjepsëse si në përralla (FOTO LAJM) Grimieri i Marina Vjollcës ka publikuar foton e saj ku duket si një princeshë e veshur në të bardha. ‘Nusja e vitit’
Dalin pamjet e para të dasmës së Marinës dhe Getoarit (FOTO LAJM) Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i japin sot fund beqarisë. Këto janë pamjet e para nga ceremonia e kurrorëzimit
Nusja e akuzoi për abuzim seksual, vjehrri: Justifikim, ka lidhje me një burrë… Vazhdojnë hetimet për ngjarjen e rëndë në Durrës ku një nuse 19-vjeçare i hodhi në gotën e kosit vjehrrës helm për ta he
Lidhja jashtëmartesore që përfundoi në tragjedi, ja kush është 29-vjeçarja që u vra nga i “dashuri” (FOTO LAJM) Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku dy viktima janë gjetur në një makinë, përkatësisht një burrë edh
DETAJE/ Lidhje jashtëmartesore mes viktimave në Fier, të martuar e me fëmijë (VIDEO) Paraditën e sotme një ngjarje e rëndë ndodhi në Fier ku trupat e dy të rinjve, përkatësisht të një gruaje dhe një burri,
Arrestohet gardisti 29 vjeçar/ I martuar i bënte presion një gruaje 39 vjeçe për lidhje jashtëmartesore Një punonjës i Gardës së Republikës është arrestuar pasditen e djeshme pasi dyshohet se ka përndjekur prej muajsh një gr
Studim/ Ja cili është çelësi i një martesë të lumtur Një studim i fundit i kryer mbi marrëdheniet martesore ka gjetur dhe përkufizuar çelësin e një martese të lumtur. Sip
Vrasja e parukieres në Lezhë, pas një lidhjeje jashtëmartesore Policia ka arrestuar Alfred Nikollin si autorin e dyshuar të vrasjes së Etleva Ndokajn me profesion parukiere në Lezhë,
Dhurata martesore që u hap vetëm pas 9 vitesh Një dhuratë enigmatike martesore e ka detyruar çiftin të mos e hapin atë për 9 vite. Dhurata ishte një kuti e madhe e
Zbardhet krimi në familje/ Viktima Artur Kurti kishte lidhje me një 25 vjeçare Një lidhje jashtëmartesore me një 25 vjeçare duket se është bërë moll sherri mes viktimës së djeshme, djalit dhe kunatit
Si në përrallë / Indiani shpenzon 14 milionë £ për një dasmë 3-ditore (FOTO LAJM) Kemi para shume ceremoni martesore shume te bukura, por kjo qe shihni me siper i ngjan me shume nje perralle me princer
Çfarë po ndodh me Beyoce dhe Jay Z? Ende është në pikëpyetje marrëdhënia mes Beyonces dhe Jay Z. Ndonëse ditë më parë ata postuan foto, duke dhënë fakte se
Dëshmia e djemve të vrasësit: Babai nuk kishte lidhje me vejushën Djemtë e Ferit Kolgjinit, autorit të krimit të trefishtë që ndodhi në Pezë kanë mohuar kategorikisht që babai i tyre të
Tetovari në lidhje jashtëmartesore rreh gruan Një tetovar që ishte në lidhje jashtëmartesore, ka dhunuar një grua. Bëhet me dije se të shtunën mbrëma rreth orës 22
Ja profesionet që shkatërrojnë martesat Për një martesë të lumtur nuk mjafton vetëm dashuria. Profesioni që ju ushtroni shpesh herë bëhet shkak i prishjeve të
Aurela dhe Skerdi më në fund martohen "Mami Aurela dhe babi Skerdi nga punët e shumta kanë harruar të martohen. Kështu që, ditën e premte, dt. 20 shtator 2013
"Brangeline", gati martesa Në shenjë mbështetjeje për homoseksualët, ata patën deklaruar se nuk do të martoheshin deri kur në Francë të lejohej mar
Gjermani, biçikletat martesore (FOTO-LAJM) Kjo është “bettbike” ose biçikleta shtrat, e cila sapo ka dalë në Gjermani. Ajo si fillim është krijuar për publicitet p
Yjet e Anglisë, në kërkim të marrëdhënieve jashtëmartesore Të paktën 12 futbollistë të njohur, shumica e të cilëve luajnë në Premier Ligë janë në kërkim të marrëdhënieve jashtëmar