999 rezultate për

martesore

Kishte lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina, Nora Istrefi padit Robert Berishën Nora dorëzon kërkesën për divorc dhe ngreh padi për Robertin. Nora ka dorëzuar një padi në gjykatë për Robertin, duke
Shqiptarët gjejnë metodën për të emigruar, ja si të gjeni nuse me letra Dekada më parë, veç njohjeveve në shkollë, lagje apo ambiente pune një nga format e lidhjeve dhe kurorëzimit me martesë
Nuk kanë fund skandalet, zbulohet lidhja jashtëmartesore e Mourinho-s Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javë
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Mourinho lidhje jashtëmartesore me një bionde? (VIDEO) Jose Mourinho ka një miqësi të fshehtë me një grua bionde 14 vjet më të re se sa ai. 55-vjeçari, së fundmi u largua nga
Lidhjet jashtëmartesore të Trump, reagon për herë të parë Melania Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me lajmet e lidhjve jashtëmarte
Kishte lidhje martesore? Dyshimet e para për 48 vjeçarin që u vra në Lushnjë Një 48 vjecar është vrarë mbrëmjen e së martës vetëm 100 metra para se të mbërrinte në banesë. Shtetasi Qamil Halla n
Nusja i nxjerr vjehrrit gishtin e mesit, por pastaj e pëson keq (FOTO LAJM) Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur a
"Derisa kontrata të na ndajë", si po rriten marrëveshjet paramartesore në Shqipëri Shqiptarët po orientohen gjithmonë e më shumë drejt kontratave, duke mos ia lënë në dorë të nesërmen spontanitetit.
Pas 19 vitesh martes zbulon se gruaja ishte burrë Një 64-vjeçar nga Belgjika ka zbuluar se gruaja e tij është një mashkull. Belgu me emrin Jan u martua në vitin 1993 me M
Shqiptarët të parët për fëmijë jashtë martese Në Maqedoni, sipas të dhënave zyrtare të Entit Shtetëror të Statistikës (ESHS), rreth 12% nga numri i përgjithshëm i fëm
Publikohet ftesa e dasmës së Princit dhe s’ka "lajle lule" (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë 2.640 anëtarë të publikut në ceremoninë e tyre martesore, që do të mbahet në
Si u zbulua lidhja jashtëmartesore e biznesmenit dibran që u ekzekutua për vdekje Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e Elsi Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Babai i tre fëmijëve u vra në mesnatë
Lidhja jashtëmartesore i mori jetën babait të tre fëmijëve në Dibër Janë zbardhur detaje nga vrasja në Dibër ku shtetasi Elsi Kosiqi u vra në oborrin e shtëpisë në orët e vona të së hënës.
Vrau e dogji burrin e vjehrrën, zbulohet lidhja jashtëmartesore e nuses vrasëse Pas zbardhjes së krimit makabër në Vlorë, ku nusja vrau dhe më pas dogji burrin dhe vjehrrën e saj, një tjetër detaj i r
Edhe tek tërheqja e bagazheve nevojitet leja martesore Për Shën Valentin, është e mundur të marrësh një leje për martesë që prej karruselit të tërheqjes së bagazheve në aeropo
Durmishi reagon për herë të parë pas daljes në publik të lidhjes jashtëmartesore Ish-drejtori i Infrastrukturës në Komunën e Prishtinës, Hysen Durmishi ka folur për Express për aferën e dashurisë për t
Vonohesh në ceremoninë martesore? 110 euro gjobë I lodhur duke pritur çiftet dhe të ftuarit për ceremonitë kishtare të martesës, një prift në juglindje të Anglisë ka ven
Braktis ceremoninë martesore, nusja niset drejt spitalit dhe lind me vello Dannie Mountford nga West Midlands, ishte në javën e 36 të shtatzënësisë, teksa po zhvillonte ceremoninë martesore. 1
Armina tregon për kontratën paramartesore: Do të ndahesha nga Shkëlzeni po ta kërkonte Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë tre vite bashkë, madje siç ka treguar blogerja, e ka marrë dhe propozimin për m