999 rezultate për

martesore

Bes Kallakut i zbulohet "sekreti": Kam patur një lidhje jashtëmartesore (FOTO LAJM) Të ftuar në puntatën e djeshme në "Roped ëith Olsi", me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të "Portokalli" dhe "BE Coffe"
Për të mbrojtur pasurinë e familjes, djali i çiftit Beckham bën marrëveshje paramartesore (FOTO LAJM) Djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, është detyruar që të shtyjë dasmën e tij nga shtatori i vitit 2021 që isht
"Unë do të rrezikoja gjithçka për ty", zbulohen lidhjet jashtëmartesore të Maradonës Që pas vdekjes së tij faqet e para të gazetave dhe portaleve janë mbushur për Diego Armando Maradonën. Tashmë zbulohen d
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Nga dritarja e spitalit, pacienti me Covid-19 ndjek ceremoninë martesore të të birit (VIDEO) Pasi u infektua nga Covid-19 një burrë u detyrua të shtrohej në spital për një trajtim më të specializuar. Mirëpo, kj
Flet babai i djemve që ekzekutuan taksistin: Gruaja "mollë sherri" për lidhjen jashtëmartesore! “Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time”. Kështu shprehet mes tronditjes dhe hutimi
Organizoi sërish dasmë, biznesmeni merr gjobën marramendëse Policia e Durrësit ka vendosur 1 milion lekë gjobë dhe mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore, ndaj një admini
Kishte lidhje jashtëmartesore me një modele nga Prishtina, Nora Istrefi padit Robert Berishën Nora dorëzon kërkesën për divorc dhe ngreh padi për Robertin. Nora ka dorëzuar një padi në gjykatë për Robertin, duke
Shqiptarët gjejnë metodën për të emigruar, ja si të gjeni nuse me letra Dekada më parë, veç njohjeveve në shkollë, lagje apo ambiente pune një nga format e lidhjeve dhe kurorëzimit me martesë
Nuk kanë fund skandalet, zbulohet lidhja jashtëmartesore e Mourinho-s Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javë
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Mourinho lidhje jashtëmartesore me një bionde? (VIDEO) Jose Mourinho ka një miqësi të fshehtë me një grua bionde 14 vjet më të re se sa ai. 55-vjeçari, së fundmi u largua nga
Lidhjet jashtëmartesore të Trump, reagon për herë të parë Melania Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me lajmet e lidhjve jashtëmarte
Kishte lidhje martesore? Dyshimet e para për 48 vjeçarin që u vra në Lushnjë Një 48 vjecar është vrarë mbrëmjen e së martës vetëm 100 metra para se të mbërrinte në banesë. Shtetasi Qamil Halla n
Nusja i nxjerr vjehrrit gishtin e mesit, por pastaj e pëson keq (FOTO LAJM) Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur a
"Derisa kontrata të na ndajë", si po rriten marrëveshjet paramartesore në Shqipëri Shqiptarët po orientohen gjithmonë e më shumë drejt kontratave, duke mos ia lënë në dorë të nesërmen spontanitetit.
Pas 19 vitesh martes zbulon se gruaja ishte burrë Një 64-vjeçar nga Belgjika ka zbuluar se gruaja e tij është një mashkull. Belgu me emrin Jan u martua në vitin 1993 me M
Shqiptarët të parët për fëmijë jashtë martese Në Maqedoni, sipas të dhënave zyrtare të Entit Shtetëror të Statistikës (ESHS), rreth 12% nga numri i përgjithshëm i fëm
Publikohet ftesa e dasmës së Princit dhe s’ka "lajle lule" (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë 2.640 anëtarë të publikut në ceremoninë e tyre martesore, që do të mbahet në
Si u zbulua lidhja jashtëmartesore e biznesmenit dibran që u ekzekutua për vdekje Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e Elsi Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Babai i tre fëmijëve u vra në mesnatë