999 rezultate për

martese

Dojna i vë kushte Vlashentit, nëse nuk e propozon kështu nuk ka martesë (FOTO LAJM) Pas daljes së tyre të parë publike si çift, Dojna dhe Vlashenti janë bërë një nga çiftet më të komentuar në media e në r
Më i bukuri ndonjëherë! Paris Hilton rrëfen detajet e propozimit emocionues për martesë (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
COVID-19 ndërpreu celebrimet, numri i të martuarëve ulet në mënyrë drastike Pandemia, që ra papritur në gjithë botën e Shqipëri ka ndryshuar shumë plane, po ashtu dhe shumë tregues demografikë në
Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndarë vetëm për një arsye Dy ditë më parë, çifti më i njohur e i komentuar në mbarë botën, Kim Kardashian dhe Kanye West i kanë dhënë fund martesë
Mposhtën Covid-19, çifti feston 73-vjetorin e martesës këngë e valle (VIDEO) Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli mbrëmjen e sotme një histori dashurie të rrallë, të jashtëzakonshme dhe tepër t
Mori propozimin për martesë, unaza e Paris Hilton kushton sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Në 40-vjetorin e lindjes, Paris Hilton merr propozim për martesë për herë të katërt (FOTO LAJM) Paris Hilton ka marrë surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj,
Ç'mund të jetë? Në unazën e martesës së mbretëreshës Elizabeth ka një mesazh sekret nga Philip Nëse ne njerëzit e zakonshëm, në unazën e martesës gdhendim datën e dasmës, me siguri Madhëria e saj duhet të jetë një h
Kim Kardashian "surprizon" në prag të Shën Valentinit, shfaqet pa unazën e martesës (FOTO LAJM) Kim Kardashian është shfaqur sërish pa unbazën e martesës. Ndërsa Shën Valentini po afron, 40-vjeçarja habiti sërish kur
Fotot e rralla që tregojnë se çfarë i shkaktoi një martesë të palumtur Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Ende sot, Princeshë Diana përfaqëson gruan më të fotografuar në histori; paparacë që e ndiqnin këmba-këmbës, skandale që
Sekreti i një martese të lumtur nga Joe dhe Jill Biden, prej 43 vitesh bashkë (FOTO LAJM) Joe Biden dhe partnerja e tij Jill janë në krahët e njëri-tjetrit prej 43 vitesh dhe sigurisht që historia e tyre ka pas
I dha 1000 euro shkuesit për t' i gjetur nuse, historia e trishtë e martesës së Afrimit Afrimi nga qyteti i Gjakovës ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare i cili ka treguar histor
I dha fund martesës së bujshme, aktori në lidhje me stilisten 23 vjet më të re (FOTO LAJM) Ndonëse ende nuk i ka mbyllur të gjitha konfliket e divorcit me ish-bashkëshorten Feyza Aktan, Özcan Deniz ka gjetur sër
Ishte prag martese, 28-vjeçarja shtrohet për apendicit e vdes nga COVID-19 Një vajzë e re ka ndërruar jetë në Britani nga COVID-19. 28-vjeçarae ka vdekur nga koronavirusi pasi u shtrua në spit
Pas një divorci dhe martese të bujshme, Rudina Dembacaj këshillon vajzat: Lufto ose ndaje burrin! Moderatorja Rudina Dembacaj është një ndër figurat publike më aktive në Instagram. Pas një divorci të bujshëm dhe nj
I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dita e sotme për këngëtaren, Argjentina Ramosaj është e shënuar, pasi si sot 6 vite më parë, bashkëshorti Dukagjin Fetah
Prekëse: Djali vallëzon me nënën e paralizuar në ditën e dasmës, 3 ditë më vonë ajo vdes (VIDEO) Një djalë ka arritur që dëshirën e fundit të ëmës së tij të sëmurë t’ia realizojë, duke e ngritur nga karroca dhe ta fto
Merr propozimin për martesë, Eleni Foureira i thotë "Po" biznesmenit arab (FOTO LAJM) Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Greqi, i ka thënë “Po” propozimit për mart
Tashmë s'ka më dyshime! S4MM i jep fund martesës (FOTO LAJM) Prej ditësh raportohet se reperi S4MM dhe partnerja e tij Filis Ismaili po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre në ç