E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

martesa

Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko
Merr fund martesa e Rudina Dembacajt, shkak romanca me deputetin (FOTO LAJM) Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Mesohet se aktorj
Nga puthja e parë te martesa, Kiara Tito i tha të gjitha (VIDEO) Angazhimi më i ri i moderatores Kiara Tito do të jetë vlogimi. E pikërishtë ditën e sotme ajo ka publikuar dhe video
Ishin bashkë prej 2006, mer fund martesa e Robert Berishës me Nora Istrefin (FOTO LAJM) Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këtë e ka bërë të ditur vet Roberti përmes një po
A u ndanë? Përgjigjet Getoari (FOTO LAJM) Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Ma
Martesa e Marinës dhe Getoarit në krizë? Ky detaj po çudit rrjetin (FOTO LAJM) Nëse do bënim një listë me çiftet më të pëlqyera nga publiku shqiptar, sigurisht që Marina dhe Getoari do mbanin një poz
"Martesa" e së bijës mbushi rrjetin, reagon Majlinda Bregu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përfol në media se vajza e Majlinda Bregut, Kejda i ka dhënë fund beqarisë me Erik Fullanin. Shkak u b
Serbët blejne vajza nga Shqipëria me 3 000 euro dhe u mësojnë gjuhën e zakonet Në mediat serbe po qarkullon lajmi se shumë qytetarë e të rinj serbë, gjithmonë e më shumë po kërkojnë të martohen me fe
Martesa Princ Harry-t me Meghan ishte zgjidhje emergjente? (FOTO LAJM) Lajmet për familjen mbretërore, nuk kanë fund. Pas Meghan Markle, tani është radha e Princ Harry. Në media thuhet
Mos rrini beqarë, sipas studimeve martesa është antistres Martesa shpesh konsiderohet si një hap shumë i rëndësishëm në jetën e gjithkujt. Pjesa më e madhe duke u përpjekur të
Pse kosovarët po martohen kaq të rinj? Krahasuar me 5 vite më parë, gratë martohen relativisht rreth dy vite më të mëdha. Më shumë shqiptarë i thanë “po” nj
Shqiptarët po martohen më të rinj, gjatë 2018 u rrit numri i martesave (FOTO LAJM) Sipas raportit të INSTAT tek gratë, më shumë se 53 % e martesave realizohen deri në moshën 24 vjeç, dhe deri në moshën 2
Kandidati i Këlcyrës: Kam zyrë martesash, kur mashkulli është "i skopitur" gjej tjetër (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës Hazbi ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ndër të tjera ka treguar se
Të rinjtë martohen me të moshuara për të hyrë në BE, fenomeni që "çmend" Lezhën Numri i shtuar i padive për të zgjidhur martesa mes djemsh të rinj dhe grave në moshë të thyer në Lezhë, ka zbuluar një
Zbardhet sherri mes krushqve në Tiranë, si mori fund martesa 15-vjeçare Një martesë e mbyllur pas 15 viteve jetë në çift ka përfunduar në përleshje në Valias, mes njerëzve të dhëndrit dhe të n
Katër lopë të barazvlefshme me një nuse, zakonet e çuditshme të martesave (FOTO LAJM) Zakonet dhe traditat e martesave janë të ndryshme thuajse për çdo vend, por në disa vende këto tradita rezultojnë të jen
Sa më e madhe të jetë diferenca e gjatësisë mes një çifti, aq më e lumtur do të jetë martesa e tyre Sa më e madhe të jetë diferenca e gjatësisë mes një çifti, aq më e lumtur do të jetë martesa e tyre, kështu thotë studim
Nga martesa e vogël, tek incesti në familje dhe dhuna: Një histori shqiptare e pabesueshme Histori jashtë çdo imagjinate që ka ndodhur në kufijtë shqiptarë por edhe jashtë tyre. Martesë në moshë të re, dhunë, br
Çeket "vdesin" për kosovarët, sa kushton një martesë Jana, 28 vjeç, nga Bohemia Jugore vitin e kaluar udhëtoi për në Frankfurt. E kjo për shkak të martesës me një burrë që n
Çifti divorcohet vetëm 3 minuta pas martese Një çift nga Kuvajti u divorcua pas vetëm tre minutave nga ceremonia e martesës, për shkak se partneri u tall me partner