999 rezultate për

martesĂs

Kandidati i Këlcyrës: Kam zyrë martesash, kur mashkulli është "i skopitur" gjej tjetër (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës Hazbi ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ndër të tjera ka treguar se
Pas 2 martesash të dështuara, Kastro Zizo gati për një fillim të ri (FOTO LAJM) I ftuar në “Xing me Ermalin”, Kastro Zizo ka folur për jetën e tij, martesat e dështuarea dhe mundësitë e reja. Ndë
Pas dy martesash të dështuara të nënës, djali vë në provë njerkun e rradhës… Jo vetëm prindërit i kushtojnë kujdes fëmijëve, por ndonjëherë këta të fundit kur rriten i mbrojnë prindërit e tyre sido
12.12.2012, bum martesash në botë (FOTO-LAJM) Bum martesh janë regjistruar në Shangai në datën 12.12.12, e konsideruar nga kinezët si datë me fat. Ata shprehet se ësh
Vit martesash në Primera Division Cristiano dhe Irina do të shkojnë në altar në 12 korrik pas një lidhjeje dy vjeçare. Ylli portugez ka zgjedhur të vendos
Data unike 10.10.2010, valë martesash në botë Ndodh vetëm 1 herë në 1 shekull që data e muajit të jetë e njëllojtë me atë të ditës dhe të vitit. Këtë rast nuk kanë da