999 rezultate për

martesĂ

Shqiptarët nuk po martohen, cili qytet renditet i pari Sot, të dhënat nga INSTAT për vitin 2017 tregojnë se numri i martesave është në rënie, ku rekordin më të ulët e mban kry
U shtrua në psikiatri, martesa e Justin Bieber shkatërroi Selenën Selena Gomez dhe Justin Bieber janë si dy gjysma që ndahen e përplasen por e duan njëri tjetrin e nuk rrinë dot. Ata
Krahas alkoolit, lezhianët thyejnë një tjetër rekord: Përse bëhet fjalë Event mjaft i rëndësishëm në shoqërinë e një vendi janë martesat. Nuk është aspak sekret që martesat në ditët e sotme ja
E bujshme, Rovena Dilo dhe ish-bashkëshorti përballen sërish në gjykatë Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbo
Allegri dhe Ambra “kapen mat” nga paparacĂ«t (FOTO LAJM) Historia e dashurisĂ« mes trajnerit mĂ« tĂ« paguar nĂ« Itali, qĂ« drejton kampionĂ«t e Seria A, Massimiliano Allegri, dhe Ambr
Gazetarja e njohur shqiptare: Degjenerim, jam kundër martesave gej E ftuar sot në emisionin "Rudina" ishte gazetarja e njohur Dasara Karaiskaj për të folur mbi martesat mes gjinive të një
Dalin pamje nga martesa luksoze e djalit të Ramiz Lladrovcit (VIDEO) Mbrëmë familja Lladrovci ka pasur festë. Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka martuar djalin e tij, Lapidarin. Në
Këto shenja tregojnë se martesa jotë është në telashe Martesa kërkon përkushtim të vazhdueshëm, kompromis dhe duhet të keni parasysh se çdo çift ballafaqohet me probleme, sep
Martesa e 11-vjeçares me burrin 41-vjeçar shkakton zemërim Martesa e një vajze 11-vjeç me një burrë 41-vjeç ka shkaktuar zemërim në Malajzi. Ata kërkojnë që mosha minimale për të
Martesa me Harry-in i kushton jo pak Meghanit: Kjo Ă«shtĂ« sakrifica qĂ« duhet tĂ« bĂ«jĂ« TashmĂ« Meghan Markle Ă«shtĂ« pjesĂ« e familjes mbretĂ«rore, por kjo nuk Ă«shtĂ« edhe aq e thjeshtĂ«. Aktorja e “Suits”, tash
DĂ«shironi qĂ« martesa t’ju zgjatĂ« mĂ« shumĂ« se pesĂ« vjet? AtĂ«herĂ« duhet tĂ« keni parasysh moshĂ«n DĂ«shironi qĂ« martesa t’ju zgjas tĂ« paktĂ«n pesĂ« vjet? Shumica duan – pesĂ« vjet mjaftojnĂ« pĂ«r tĂ« parĂ« nĂ«se martesa po j
Gruaja e deputetit shqiptar humb fëmijën në muajin e tretë Dy persona para dhjetë ditëve kanë dashur që ta rrëmbejnë deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Ze
Vajzat zviceriane të gatshme të martohen me shqiptarë Martesat dykombëshe janë rezultat i ndryshimeve politike, ekonomike dhe sociale, ku kanë ndikuar edhe rritja e dixhitali
Mbyllet marrëveshja, vajza nga Tirana përfundon në derën e serbit (FOTO LAJM) Mediat serbe raportojnë se dhjetëra të rinj serbë për çdo muaj martohen me shqiptare të reja nga zonat veriore të Shqipë
Martesa me biznesmenin, Adelina Tahiri publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre
Martesa mbretĂ«rore s’ështĂ« aq pĂ«rrallore siç e menduam, anĂ«t e errĂ«ta Princ Harry dhe Meghan Markle do tĂ« martohen muajin qĂ« vjen (maj). Disa detaje i kemi zbuluar qĂ« tani. Kush do tĂ« jenĂ« d
U martua 22-vjeç, si lindi dhe përfundoi dashuria e ndaluar e Shkëlzenit me Sadijen Pavarësisht se është larg politikës, Shkëlzen Berisha ka qenë dhe është gjithmonë në qendër të mediave. Kryesisht kj
Martesa mbretërore, politikanët jashtë listës së së ftuarve Me 19 Maj princi Harry dhe Meghan Markle do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Dasma mbretërore do të jetë një nga eventet
Sezoni i dasmave po vjen, martesat VIP që tundën verën e kaluar (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale verën e kaluar padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e
Martesa e parë e princeshës së ardhshme ishte një tmerr, dalin detajet e errëta Sipas biografit mbretëror Andrew Morton dhe librit të tij të ri Meghan, A Hollywood Princess, Meghan u nda në mënyrën më