999 rezultate për

martĂn

Minatori humbi jetën në Martanesh, arrestohet brigadieri Eshtë arrestuar brigadieri në minierën e Martaneshit ku humbi jetën një 56 vjeçarit. Sipas informacioneve mësohet se
Plagosja e 6-vjeçarit në Martanesh/ zbulohet kush qëlloi me breshëri ndaj fëmijës, dhe si nisi konflikti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Krastë të Martaneshit, ku një fëmijë 6-vjeçar është qëlluar
3 vite burg për mësuesin që ngacmoi seksualisht nxënësen 3 vite burg për mesuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit Hasan Martani. Ai u akuzua se kishte ngacmu
Situatë alarmante nga zjarri në Martanesh, rrezikohen minierat Zjarri në Theken, Martanesh ka shkaktuar panik te banorët pasi rrezikon të prekë disa banesa dhe biznese. Jo vetëm
Ngacmoi të miturën 14-vjeç, 63-vjeçari i vetmi mashkull në staf Vetëm 2 ditë më parë një 14 vjeçare akuzoi mësuesin e saj kujdestar për ngacmin seksual. Pas kësaj akuze të rëndë mësues
Për një vit dilte në pension, ja kush është mësuesi që ngacmoi 14-vjeçaren (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë një 14-vjeçarë bashkë me nënën e saj iu drejtua policisë së Tiranës ku denoncuan mësuesin kujdest
EMRI/Martanesh, po kulloste bagëtitë, gruaja bie në humnerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Martanesh ku ka humbur jetën një grua e cila aksidentalisht ka rrëshkitur në humnerë.
Aksident në minierën e Martaneshit, punëtori dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur në një minierë në Martanesh, ku një pounëtor mësohet të jetë në gjendje të rëndë. Rr
Aksident në minierën e Martaneshit, humb jetën 45 vjeçari Një aksident i ndodhur ditën e sotme në një minierë private në Martanesh, i ka marrë jetën një 45 vjeçari. Ngjarja ka nd
Aksidenti në Martanesh nga shkelja e rregullave teknike Aksidenti në minierën e Fushë Lopës në Bulqizë ku humbën jetën dy minatorët Xhemal Sela dhe Donald Baci ndodhi si pasojë
Basha akuza qeverisë: Asnjë përmisim në sigurine e punës për minatoret Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i shprehu sot ngushëllime familjarëve të dy minatorëve të cilët humbën jetën në
MEI ngushëllon familjarët e viktimave të ngjarjes tragjike në Martanesh Ministria e Energjisë dhe Industrisë ngushëlloi sot, familjarët e dy minatorëve që humbën jetën mëngjesin e sotëm në min
Nishani ngushëllon familjarët e minatorëve që humbën jetën në Martanesh Presidenti i Republikës Bujar Nishani përmes një mesazhi ngushëllimi dërguar familjeve të dy minatorëve që humbën jetën
Martanesh, humb jetën tekniku i minierës Një teknik miniere humbi jetën dje në një nga galeritë private në Komunën e Martaneshit. Gani Hani, 54 vjeç, punonte në
Bulqizë, 2 të vdekur në minierën e Martaneshit Dy minatorët e aksidentuar në minierën e Martaneshit, në vendin e quajtur "Zona e re" në Bulqizë kan; gjetur vdekjen. Mi
I zë masivi i dheut, 1 i vdekur 1 i plagosur në minierën e Martaneshit Një minator ka humbur jetën ndërsa një tjetër është plagosur sot në minierën e Martaneshit pasi një masiv gurësh ka rën
Martanesh, mbyten në një rezervuar dy fëmijë Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Martanesh, të rrethit të Matit ku 2 fëmijë të moshës 11 vjeç janë mbytur në rezervuar
Prenci takon përfaqësuesit e kromit Në ambientet e komisariatit të Bulqizës është zhvilluar një takim mes drejtorit të policisë së qarkut Dibër Shemsi Prenc
Vdes i riu në Martanesh, bie nga lartësitë Pasditen e së mërkurës në Krastë të Martaneshit, një i ri ka humbur jetën aksidentalisht, identiteti i tij nuk bëhet i d
Identifikohen viktimat në greminën e Martaneshit Janë identifikuar viktimat dhe të plagosurit e aksidentit të sotëm në Martanesh të Bulqizës ku makina doli nga rruga dhe