999 rezultate për

marsit

Milani, e vetmja skuadër në kampionatet kryesore që nuk njeh humbje pas ndalesës së marsit Milani po çudit të gjithë me formën që po tregon në këtë start sezoni në Itali dhe si për çudi, gjithçka merr shkas nga
Meta nxjerr videon e rrallë teksa Kuvendi miraton ndryshimet Kushtetuese (VIDEO) Presidenti Ilit Meta ka publikuar një video nga tubimi i 2 Marsit, teksa Kuvendi po diskuton për miratimin e ndryshimeve
U zhduk pa gjurmë që prej marsit, gjendet i groposur në Maqedoni 35 vjeçari nga Kavaja Trupi i pajetë që rezultonte i zhdukur prej disa javësh, i një shqiptari, është gjetur në Maqedoninë e Veriut. Bëhet fja
FSHF kërkon rinisjen e kampionatit më 20 maj Federata Shqiptare e Futbollit i ka kërkuar leje qeverisë për të rinisur kampionatin më 20 maj Federata i ka kërkuar
Pas kritikave, Meta flet prerë: Pse i miratova ndryshimet në Kodin Penal Presidenti Ilir Meta ka sqaruar se pse vendosi t’i miratojë ndryshimet në Kodin Penal të propozuara nga qeveria. Në n
Zbulohet mashtrimi i qeverisë, PD: Asnjë nuk do të paguhet për 18 ditët e Marsit Opozita thekson se Qeveria nuk do të paguajë asnjë qindarkë për lënien pa punë në mars sipas saj të mbi 1 milion shqipta
Bardhi flet për ndeshjen e 26 marsit: Edhe pse jam nip Kosove, do mundohem ti mund dajtë Në intervistën për emisionin “Ich bin Albaner“, futbollisti i Levantes dhe i kombëtares së Maqedonisë së Veriut, Enis Ba
Dita më e veçantë e marsit 2020 është shumë afër (FOTO LAJM) Pse është një ditë e veçantë? Hëna e Re e së hënës, më 9 mars 2019, hyn zyrtarisht te Peshqit, shenjë e cila bashkohet m
Tubimi i dy marsit, DW: Ultimatumi prej dy javësh për shpërndarje Parlamenti Mbyllet pa incidente manifestimi në Tiranë për mbrojtjen e Kushtetutës. Presidenti Meta dhe opozita hodhën akuza të rënd
Meta paralajmëron konferencë para 2 marsit: Do zbuloj krimin e tmerrshëm kushtetues! Presidenti Meta do të mbajë një konferencë shtypi një ditë para manifestimit të 2 marsit në Tiranë për mbrojtjen e Kusht
"Mos hezito", Ballist Morina do të marrë pjesë në tubimin e dy marsit (FOTO LAJM) Na ndan vetëm një ditë nga tubimit i thirrur nga Presidenti Ilir Meta. Pretestës pritet t’i bashkohet edhe Ballist Morin
Vetëm dy ditë para 2 marsit, Meta sërish në konferencë Zëdhënësi i Presidentit Meta shkruan në Facebook: “Të dashur kolegë gazetarë! Në ora 12.00, Presidenti i Republikës S
Dalin detajet për tubimin e 2 marsit, kur do të fillojë dhe sa do zgjasë Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar për manifestimin që ka thirrur Ilir Meta për datën 2 mars duke dhënë dis
Tubimi i dy marsit, presidenca: Shmangni provokimet, merrni flamuj e mimoza Teksa na ndajnë vetëm dy dit nga tubimi i 2 marsit, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar detaje n
"Do ta firmos në mes të sheshit", Meta mban mister dekretin e 2 marsit Presidenti i Republikës Ilir Meta deklaroi mbrëmë në Opinion do të firmosë një dekret më 2 Mars, por nuk tregoi se për ç
NASA: "Do të krijojmë oksigjen nga atmosfera e Marsit" Ulja e njeriut në Mars është një nga projektet më të mëdha të këtij brezi. Por udhëtimi për në Mars dhe mbijetesa në
Tubimi i dy marsit, Meta thërret në zyrë ambasadorët Presidenti i vendit Ilir Meta po zhvillon ditën e sotme disa takime me ambasadorët e Spanjës, Hollandës dhe Suedisë, në
Meta nuk i ndahet 2 Marsit: E duam Shqipërinë si gjithë Europa (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka postuar një tjetër video për t'u bërë thirrje shqiptarëve të marrin pjesë në manifestimin e 2 Ma
Protesta e dy marsit, Basha u bën thirrje demokratëve në rrethe Pas thirrjes së presidentit Meta për tubimin e dy marsit, PD ka pohuar se do jenë në mbështetje të kreut të shtetit për
Manifestimi i 2 marsit, zbulohet letra e Metës për Policinë e Shtetit (FOTO LAJM) Ditën e sotme është zbuluar dokumenti që Presidenca i ka dërguar Policisë së Shtetit për të marrë masa për garantimin e