E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

marsin

HOROSKOPI/ Sot çështjet profesionale rifitojnë rëndësi, do keni tensione në marrëdhënien në çift Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dash deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të ven
Në lokalin e tij u organizua festë për 8 Marsin, menaxheri nga Korça në gjendje të rëndë Tre raste me koronavirus janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në qytetin e Korçës. Një prej të prekurve, është një 33 v
Rildi vjen ndryshe për 8 marsin, publikon klipin kushtuar nënave (VIDEO) Këngëtari shqiptar Rildi Stafa i cili jeton në Itali së fundmi ka ardhur ndryshe me proketin e ri muzikor, shkruan Albeu
"Bekuar qofshin vajzat e gratë shqiptare kudo në botë", qeveritarët urojnë 8 Marsin Tetë Marsi është një ditë feste për ccdo grua e vajzë shqiptare. Pikërisht në këtë ditë, qeveritarët kanë dhënë mesazhet
Thaçi uron 8 Marsin: Nderimi ndaj jush është i pafund Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në Ditën Ndërkombëtare të Gruas duhet që bashkë të zotohem
Kurti për 7 marsin: Do i kthejmë dinjitetin mësuesve Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka folur për 7 marsin ku deklaroi se prioritet i kësaj qeverie do të jetë kthimi i
Fjalë të mira dhe lëvdata, Rama dhe Meta urojnë 7 marsin Në këtë ditë feste për mësuesit, edhe politikanët kanë vendosur të bjënë urimet e tyre. Kryeministri Edi Rama uroi më
I vuri afat Ramës 15 marsin, një ditë pas protestës Meta pret në zyrë Bashën Ditën e djeshme Presidenti Ilir Meta mbajti në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" manifestimin për "mbrojtjen e Kushtetutë
Meta i vuri ultimatum Ramës 15 marsin, reagon për herë të parë maxhoranca (FOTO LAJM) "Nëse grushti i shtetit, nuk e merr seriozisht këtë dekret, unë e jap fjalën, se pas datës 15 mars, unë Ilir Meta atë de
"Le ta dëgjojë nesër e gjithë bota!", Meta bën thirrje për dy marsin dhe publikon pamjet e rralla (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka publikuar pamjet e rralla të viteve ’90, kur ai dhe studentët e tjerë u ngritën për t’u përballu
Meta nxjerr videon: Shqiponjat kthehen në fole për 2 Marsin (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka publikuar në Facebook videon e disa shqiptarëve që kanë vendosur që në 2 mars ti bashkohen thirr
Rama flet për 2 marsin: Meta do bëjë besëlidhjen e dytë! Kryeministri Rama është ndaluar në një pjesë të fjalimit të tij tek thirrja e Presidentit Meta për protestën e 2 marsit,
Meta për 2 marsin: Alert vetëm puçistët, dhjetëra amerikanë po vijnë Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se nuk duhet të ketë asnjë shqetësim për manifestimin e 2 marsit. "Zero shqetësim,
Nuk mungon politika në derbin Tirana-Partizani, shpaloset pankarta për 2 Marsin Më 2 Mars është thirrur një manifestim nga ana e Presidentit të Republikës, Ilir Meta kundër asaj që ai e quan grusht sh
Ambasada amerikane thirrje për 2 marsin: Në protestat e kaluara ka patur dhunë, bëni kujdes Presidenti Ilir Meta ka thirrur në protestë gjithë shqiptarët me dy mars. Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikë
Protestë apo manifestim? Meta i përgjigjet Fevziut për 2 Marsin Presidenti Meta, në emisionin "Opinion", pati një përballje me gazetarin Blendi Fevziu në lidhje me atë se çfarë do të n
Presidenti Meta kërkon ndjesë publike, çfarë thotë për 2 marsin Presidenti i vendit, Ilir Meta ka falenderuar Saimir Kodrën dhe Gent Zenelajn që pranuan publikisht se do ishin në bulev
Meta për 2 Marsin: Nëse do të ketë provokime, përgjegjësia e qeverisë! Kreu i shtetit ka rrëfyer këtë mbrëmje në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” se cilat janë objektivat e tij për protestë
Meta vazhdon thirrjen për 2 marsin, cili është qëndrimi i Bashës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e 2 Marsit të thirrur nga Presidenti Ilir Met
Gjiknuri përgjigjet për 2 marsin: S’ka pse PD të përfshihet në lojën e Presidentit Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i komisionit per Reformen Zgjedhore, ka folur pas mbledhjes së sotme të Këshillit Politik