999 rezultate për

marseje

Balotelli realizon sërish për Marseillë (VIDEO) Olimpiku i Marsejës mori fitoren e dytë radhazi në kampionat, teksa këtë herë triumfoi me rezultatin 1-2 në transfertën
Cana sulmon trajnerin e Marsejës Lorik Cana është një nga idhujt e tifozërisë së Marsejës. Ai ka luajtur një pjesë të mirë të karriesës së tij me skuadrë
Flet babai i Florencit: Si e gjeta djalin të masakruar Babai i Florenc Beqirajt ka rrëfyer udhëtimin e tij në Francë pas lajmit se djali ishte në gjendje kome në një spital të
I hoqën aparaturat pa praninë e babait, reagon spitali ku vdiq Florenci Pas akuzave të rënda në drejtim të mjekëve në spitalin e Marsejës ku humbi jetën Florenc Beqiraj, ka ardhur reagimi zyrt
Protestuesit djegin flamurin e Francës në Shkodër (VIDEO) Vdekja e shqiptarit Florenc Beqiri në rrethana të paqarta në një qendër pritje të azilkërkueseve në Marsejë të Francës k
Ministria e Jashtme deklaratë për Florencin: Po bëjmë çmos ta sjellim trupin në Shqipëri Dy ditë pas vdekjes së të riut nga Shkodra ka ardhur dhe reagimi nga Ministria e Jashtme. Në një deklaratë për media
Ministria e Jashtme reagon për 23-vjeçarin: Është vetëvarur! Pak minuta më parë në media u përhap me shpejtësi lajmi se ka ndërruar jetë i riu shkodran në Marsejë, Florian Beqiraj.
Sulm me thikë në Marsejë, raportohen dy të vdekur Një sulm me thikë ka rezultuar fatal për dy persona të ndodhur në stacionin e trenave “St Charles” në Marsejë. Sipas
Po planifikonin sulm gjatë zgjedhjeve, kapen 2 të dyshuar në Marsejë Policia franceze ka vënë në pranga dy terroristë të dyshuar, një 23-vjeçar dhe tjetri 29-vjeçar të cilwt akuzohen se po
Marsejë: Përsëritet "Terrori" i bombolave Policia franceze ka gjetur një tjetër makinë në të cilat fshiheshin bombola gazi. Mediet lokale të Marsejës raportojnë s
Përsëritet “terrori” i bombolave në Marsejë Rikthehet “terrori” i bombolave në Marsejë. Policia franceze ka gjetur pranë një sinagoge në Marsejë, një makinë ku fshi
Të shtëna në Marsejë, dy të vrarë Sot në Marsejë, Francë janë dëgjuar të shtëna me armë dhe sipas policisë lokale janë vrarë dy persona. Vrasjet ndodh
Aeroporti i Marsejës evakuohet nga një pako e dyshimtë Paraditen e sotme, aeroporti i Marsejës në Francë është evakuuar për një kohë të shkurtër, pasi një pako e dyshimtë ësht
Ndalohen flamujt e Kosovës në Marsejë Flamuri i Kosovës mesa duket nuk do të lejohet në stadiumin e Marseille, Velodome. Masat e sigurisë janë shumë të mëd
Ja çfarë bëjnë tifozët shqiptarë në Marsejë (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku është pak të thuash se atmosfera në rrugët e Marsejës është fantastike, pasi tifozët
Ja detajet nga shpalosja e flamurit në Marsejë (VIDEO) Flamuri kuqezi me përmasa 150 metra me 70, do të pushtojë sot Marsejën në Francë. Në orën 14.30 pritet që me dhjetër
"Pushtim kuqezi në Marsejë" Marseja do të ngjyroset kuqezi gjatë ditës së sotme. Të paktën këto janë parashikimet nga të gjitha mediat franceze. Në
Shqiptarët ndezin atmosferën në Marsejë Në mbështetje të ekipit kombëtar të futbollit që sot në mbremje do të zhvillojnë ndeshjen e dytë në grup përballë ekipit
Sfida me Francën/ Statistikat ogur i mirë për kuqezinjtë Mbrëmjen e sotme, Franca dhe Shqipëria do të përballen në Marsejë në kuadër të takimeve të dyta finaliste për “Euro 2016
Tifozët kuqezi synojnë rekordin Guinness në ndeshjen me Francën Tifozët e ekipit kombëtar të futbollit kanë rezervuar një surprizë për kuqezinjtë. Para ndeshjes në Marsejë përballë