999 rezultate për

marseilles

Nuk ndal Atletico Madrid, shënon edhe golin e tretë ndaj Marseilles (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais". Autori i golit është mesf
Super Griezmann, Atletico Madrid shënon edhe golin e dytë ndaj Marseilles (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais". Ai që ka shënuar është për
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Salzburgu bën mrekullinë, shënon edhe golin e dytë ndaj Marseilles (VIDEO) Salzburgu i Valon Berishës ka bërë mrekullinë ndaj Marseilles, ku ka shënuar edhe golin e dytë në "Red Bull Arena".
Salzburg shënon dhe hap ndeshjen ndaj Marseilles (VIDEO) Salzburgu ka rihapur takimin ndaj Marseilles në "Red Bull Arena". Vendasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 53'-
UEFA tremb tifozët e Marseilles me Valon Berishën Valon Berisha sot do të paraqitet për klubin e RB Salzburg, në ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales në Europa League, nda
Tifozët e Marseilles godasin me sende të forta rojet e sigurisë Sipas 'El Correo', dy rojet të sigurisë janë plagosur kur u sulmuan nga tifozët e Olympique de Marseille gjatë minutave
Mbrojtësi i Marseilles: Neymari e kërkoi vetë dëmtimin Mbrojtësi i Marseille, Jordan Amavi thotë se Neymar gjatë tërë ndeshjes kërkonte probleme dhe në fundi korri atë që kish
Neymar Jr pëson një lëndim të rëndë sonte ndaj Marseilles (VIDEO) Neymar Jr ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Marseilles dhe është larguar me barelë jashtë fushës. Brazil
Tifozët e Marseilles me baner për Evran (FOTO LAJM) Tifozët e Marseille nuk e kanë kapërdirë dot shkelmin në kokë ndaj tifozit të tyre dhe kanë dalë hapur kundër mbrojtësit
E mbani mend Gustavon? Shikoni ku është transferuar Tifozët e Bayernit të Munihut e kujtojnë shumë mirë mesfusorin brazilian, i cili zhvilloi me bavarezët 2 sezone, ku lauj
Lorik Cana, homazh tifozëve të Marseille-s Lorik Cana u përball dje me Olimpikun e Marseilles në kuadër të javës së 12-të të Ligës së Parë franceze. Nantes, ku lua
Armenia, entuziasëm për grumbullimin e Gael Andonian (FOTO LAJM) Vendimi i mbrojtësit të Marseille, Gael Antonian për të veshur fanellën e kombëtares armene ka entuziasmuar tifozët e pë
Fitore e Arsenal, dështim i Marseilles (VIDEO) Fitore me rezultat 2-1 e Arsenalit në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrëma kundër Borussia Dortmundit si dhe humbje e