Qëllohet me breshëri plumbash makina e biznesmenit, aktivistit i PD
999 rezultate për

marseille

Kjo është lista e kampionëve të botës për ndeshjet e Ligës së Kombeve Trajneri i Francës, Didier Deschamps së fundmi ka bërë edhe thirrjet e lojtarëve për ndeshjet e Ligës së Kombeve. Nd
Zyrtare: UEFA pezullon Marseillen për dy sezone nga kompeticionet evropiane UEFA ka pezulluar Marseille nga të gjitha kompeticionet europiane pas incidenteve të ndodhura në katër ndeshje gjatë sez
Balotelli mbetet në Francë, mbërrinë te skuadra e re për testet mjekësore Mario Balotelli ka mbërritur për testet e tij mjekësore te Olympique Marseille dhe për të nënshkruar kontratën dyvjeçare
Balotelli mbetet në Ligë 1 të Francës Balotelli së fundmi në prag të përfundimit të kontratës së tij me klubin francez Nice, ka deklaruar se dëshiron të largo
Franca publikon listën e lojtarëve për në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Kombëtarja franceze ka publikuar ditën e sotme listën me 23 lojtarë që do të marrin pjesë në Kupën e Botës. Didier De
Tifozët e Marseille shkatërrojnë qytetin pas humbjes me Atletico-n (FOTO-LAJM) Mposhtja në finale e skuadrës së Marseille nga Atletico Madrid, nuk është pritur mirë nga tifozët e Marseille. Skena
Antoine Griezmann në historinë e UEFA Europa Leagues (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezman ka arritur një rekord unik, të parin, kundër patriotëve të tij të Marseille
Nuk ndal Atletico Madrid, shënon edhe golin e tretë ndaj Marseilles (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais". Autori i golit është mesf
Super Griezmann, Atletico Madrid shënon edhe golin e dytë ndaj Marseilles (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais". Ai që ka shënuar është për
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais". Ai që ka shënuar është sulmuesi
Simeone vlerëson Marseillen: Është një ekip i rrezikshëm Diego Simeone thotë se të dyja skuadrat luajnë të njëjtin futboll, dhe se Marseilla është një ekip i rrezikshë në çdo as
Formacionet zyrtare: Marseille - Atletico Madrid Marseilla dhe Atletico Madrid do të luajnë sonte ndeshjen e sezonit për të triumfuar në një të çmendur në finalen e UEFA
Trajneri i Marseille: Përballja me Atletikon, si një çokollatë Trajneri i Marsejës, Rudi Garsias, i pyetuar se si do mund ta largonte stresin përpara një ndeshjeje kaq të rëndësishme
Finalja e Europa League, MARSEILLE - ATLETICO MADRID Mbrëmjen e sotme do të luhet në Lyon të Francës finalja e kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klubet e futbollit
Keidi Bare në finalen e Europa League: Ju tregoj forcën e Atleticos Kapiteni i përfaqësueses Shpresa zbuloi disa detaje për të ardhmen e tij. Ai gjithashtu foli edhe për sekretin e ekipi t
Salzburg dhe Marseille do të zhvillojnë edhe 30 minuta lojë për të përcaktuar finalisten (VIDEO) Salzburg dhe Marseille do të vazhdojnë të luajnë edhe 30 minuta lojë, për të përcaktuar skuadrën që do të kualifikohet n
Salzburgu bën mrekullinë, shënon edhe golin e dytë ndaj Marseilles (VIDEO) Salzburgu i Valon Berishës ka bërë mrekullinë ndaj Marseilles, ku ka shënuar edhe golin e dytë në "Red Bull Arena".
Salzburg shënon dhe hap ndeshjen ndaj Marseilles (VIDEO) Salzburgu ka rihapur takimin ndaj Marseilles në "Red Bull Arena". Vendasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 53'-
Berisha titullar, formacionet zyrtare: Salzburg - Marseille Salzburg dhe Marseille luajnë sonte ndeshjen e dytë gjysmëfinale të UEFA Europa League. Austriakët nuk kanë çfarë të
Griezmann: Në finale dua Marseillen Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezman thotë se ai do të dëshironte që të luante kundër Marseille në finale të Eur