999 rezultate për

marseillĂ

Çfarë rasti të artë humbet Marseilla (VIDEO) Marseilla ka humbur një shanc të artë për të kaluar në avantazh ndaj Atletico Madridit. Pas një kundërsulmi vrastar
Formacionet zyrtare: Marseille - Atletico Madrid Marseilla dhe Atletico Madrid do të luajnë sonte ndeshjen e sezonit për të triumfuar në një të çmendur në finalen e UEFA
Marseilla me shumë vështirësi kualifikohet në finale të Europa Leagues (VIDEO) Marseille është kualifikuar me shumë vështirësi ndaj Salzburgt të Valon Berishës në finale të Europa Leagues. 180 min
Marseilla shënon golin e kualifikimit ndaj Salzburgut (VIDEO) Marseilla ka ngushtuar diferenc%n ndaj Salzburgut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është mbrojtësi portugez, Ro
Marseilla dyfishon rezultatin ndaj Salzburgut (VIDEO) Marseilla ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Salzburgut në "Stade Velodrome". Ai që ka shënuar është sulmuesi kamerun
Marseilla me 5 yje ndaj Leipzigut (VIDEO) Edhe Marseilla ka bërë çmendurinë e radhës sonte duke u kuaifikuar në sekondat e fundit të ndeshjes kundër Leipzigut.
Marseilla dhe Leipzigu nuk ndalen së shënuari (VIDEO) Marseilla dhe Sevilla nuk ndalen së shënuari në "Stade Velodrome". Në minutën e 55'-të miqtë shënojnë me golin e Aug
Marseilla shënon edhe golin e tretë ndaj Leipzigut (VIDEO) Marseilla ka shënuar edhe golin e tretë kundër Leipzigut në "Stade Velodrome". Autori i golit është sulmuesi, Floria
Marseilla përmbys rezultatin ndaj Leipzigut (VIDEO) Marseilla ka bër çmendurinë pasi ka përmbysur rezultatin ndaj Leipzigut në "Stade Velodrome". Në minutën e 6'-të mes