999 rezultate për

mars

Vrau Dritanin në shtëpinë e Marsidës, zbulohet e shkuara e errët e Bledar Toçit Bledar Toçi, shefi i sigurisë së paraburgimit të Durrësit, i cili me armën e shërbimit vrau Dritan Haxhollin në banesën
Marsida Qatjes i marrin fëmijët, me kë do të jetojnë tani Prokuroria e Kavajës ka kërkuar detyrim paraqitje për Marsida Qatjen duke kërkuar që mos japë asnjë deklaratë për mediat
I kërkuan të "arratisej", i merret pasaporta Marsida Qatjas Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra
Marsida drejt "arratisë", mesazhi ku i kërkohet marrja e pasaportave dhe takimi i dashurisë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, 30-vjeçarja që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra Dritan H
Marsida Qatja në rrezik për jetën? Artan Hoxha: Dritani u vra për prishje pazaresh Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve e cila u bë "molla e sherrit" për ngjarjen në Kavajë është marrë nën hetim dhe rrezik
Marsida Qatja rrezikon 5 vite burg Burime nga prokuroria bëjnë me dije se Marsida Qatja është marrë zyrtarisht nën hetim Prokuroria e Durrësit. Qatja po
"Askush nuk mund të të lëndojë me shumë se vetja", Marsida ka akoma për të thënë Eshtë kthyer padyshim në një personazhet më të komentuar për momentin, që kur ngjarja e rëndë tronditi qytetin e Kavajës
Marsida bën deklaratën e fortë: Gjërat nuk mbyllen me kaq, burri im nuk fal Mbrëmjen e djeshme, Marsida Qatja ka bërë deklaratën e fortë në Open se ngjarja në Kavajë nuk do të mbyllet me kaq. K
"Dashnorja e gjysmës së Kavajës", reagon avokati i Marsidës Marsida Qatja është akoma një nga cështjet që vazhdon të komentohet masivisht në media dhe rrjete sociale. Avokati i
Marsida mohon lidhjen me Dritanin: Ai ka të dashur, e rrihte atë "Ajo më ka takuar dhe më tha: Ti më ke shpëtuar jetën. Unë kam goxha shoqëri, ajo që dhunoi Dritani ka qënë e pambrojtur
Kreshnik Spahiu ia thotë troç Marsidës: U vranë për të kryer marrëdhënie me ty Juristi Kreshnik Spahiu ka “shpërthyer” ndaj Marsida Qatjes, një prej të përfshirave në vrasjen e Kavajës. Spahiu ës
Marsida Qatja rrëfen detaje nga krimi brenda banesës së saj: Dritanit i ngeci arma! Marsida Qatja, 30-vjeçara që u bë “mollë sherri” e ngjarjes që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin, ku u vra Dritan Haxhol
Njëri u vra e tjetri u plagos, Marsida Qatja tregon çfarë ndodhi në shtëpinë e saj (VIDEO) Marsida Qatja ka rrëfyer për emisionin “Open” në Top Channel dinamikën, sipas saj, të ngjarjes ku mbeti i vrarë shtetasi
Marsida Qatja paralajmëron gjakderdhje: Jam viktimë! Pak ditë më parë në banesën e Marsida Qatjas u vra një shtetas dhe u lëndua një polic, pas një përplasje me armë. He
Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko
Zbulohen mesazhet, Marsida-Dritanit: Je i paparë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Kavajë. Marsida Qatja dhe Dritan Haxholli, 41-vjeçari që mbeti
E FUNDIT/ Dritan Haxholli u fut në kurth? Detaje të reja nga krimi në Kavajë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kavajë kunë banesën e një nëne të tre fëmijëve u vra një shtetas dhe
NASA: Në 2033 do të arrihet zbarkimi i njerëzve në Mars Agjensia amerikane e hapësirës ka nisur sfidën e ” Habitatit të Printuar në 3D”, një konkurs për ndërtimin e shtëpive tr
Marsida Qatja tregon telefonatën nga burgu me bashkëshortin: Më beson për çdo gjë Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila u konsiderua si ‘molla e sherrit’ në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Kavajë. Referu
Kushërira e viktimës nxjerr zbuluar Marsidën: Natë për natë shkonte tek shtëpia e Dritanit "Marsida të tregoj të vërtetën, ajo shkonte natë për natë tek shtëpia e Dritanit, ishin të dashuruar..." Kështu ka de