999 rezultate për

marrjes

Një person vdes nga ataku kardiak 2 orë pas marrjes së vaksinës Covid-19 Sipas prokokollit ai kishte qëndruar aty për një periudhë të shkurtër monitorimi për t’u siguruar që të mos kishte efekt
Shoqërohen në Polici disa persona për vrasjen e Anton Kelit Teksa ende nuk ka një autor, policia ka shoqëruar disa persona për vrasjen e Anton Kelit në Rrëshen. Autori apo autor
Nga Washington te Trump, citatet e famshme të presidentëve amerikanë pas marrjes së detyrës (FOTO LAJM) Pas betimit dhe marrjes zyrtarisht të detyrës së kreut të shtetit, gjatë ceremonisë presidentët amerikanë mbajnë një fja
20 vjeçarja vritet aksidentalisht gjatë "pengmarrjes" së rreme për TikTok 20 vjeçarja Areline Martinez ishte duke filmuar një skenë pengmarrjeje nga një “bandë e armatosur” kur një nga kolegët e
Tifozët e detyrojnë trajnerin legjendar të jap dorëheqje katër ditë pas marrjes së punës Vetëm katër ditë më parë, trajneri legjendar romun Mircea Lucescu, arriti marrëveshje për drejtimin e skuadrës ukrainase
"Ngjarja më e rëndë që ka ndodhur", diskutimi i Ramiz Alisë pas marrjes peng të peshkarexhës Janë publikuar disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qëndror të Shtetit (fondi i ish-Ko
"Me vagabondë s’mbahet Shqipëria", shpërthimi i Ramizit pas pengmarrjes së anijes Dukati Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
DW tregon ç’ndodhi dje gjatë marrjes në pyetje të Thaçit Procesi më i gjatë i marrjes në pyetje nga prokurorët e Dhomave të Specializuara për Kosvën të Gjykatës Speciale për Kri
Hoti i vetëm në ceremoninë e marrjes së detyrës Kryeministri i sapozgjedhur, Avdullah Hoti, krejtësisht i vetëm sot ka marrë pjesë në ceremoninë e marrjes së detyrës.
Pipero për infektimin e QSUT: Ka çaluar sistemi i marrjes së masave mes mjekëve Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 26 raste të reja me koronavirus, të gjitha në Tiranë. 12 prej tyre në QSUT, të
"Doja ta lija futbollin", Pirlo tregon zhgënjimin pas finales së vitit 2005 ndaj Liverpool Rossonerët ishin në epërsi prej tre golash në pjesën e parë në ndeshjen që u zhvillua në Stamboll, mirëpo në gjysmën e d
Pipero jep garanci: Shkoni në plazh, virusi nuk qëndron në ujin e detit Duke iu referuar plazhit, doktor Pëllumb Pipero tha, këtë mbrëmje në "Open" se rëra dhe uji i detit janë pozitive, sepse
Mjeku: Maskat janë të domosdoshme, COVID-19 del nga rrugët e frymëmarrjes Doktor Genc Sulçebe, mjek në fushën e imunologjisë e cilëson si të domosdoshme mbajtjen e maskës për tu mbrojtur nga vir
Ramiz Lladrovci pret Ali Ahmetin: Drejt fitoreve të reja Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci sonte ka pasur takim pas pjesëmarrjes në shënimin e “Epopesë së UÇK-së”
Çfarë është koronavirusi dhe si na sulmon Koronavirusi është përhapur në rreth 80 shtete të botës duke shkaktuar mijëra viktima. Mjekët kanë thënë se veprimi
Simptomat, ku ndryshon dhe si ta dallojmë koronavirusin nga gripi sezonal Koronavirusi është kthyer në një ndërr rreziqet më të mëdha që po përjeton bota. Pavarësisht mobilizimit të madh, dh
E thotë studimi: Gripi tek gratë me gjoks të madh zgjat më shumë Sipas shkencës, ekziston një lidhje midis infeksioneve të frymëmarrjes dhe madhësisë së gjirit. Revista Arkivi i Sjellje
U rrëmbyen e u zhdukën përgjithnjë, ngjarjet më të bujshme të pengmarrjes në Shqipëri (FOTO LAJM) Rrëmbimet në Shqipëri duket se mund të ndodhin edhe në mes të ditës dhe askush të mos ndërhyjë dot. Albeu.com ju sjel
Dëshmia e vëllait të Jan Prengës pas pengmarrjes: Ka pirë mall, prit sa t’i dalë (FOTO LAJM) Vëllezërit e Jan Prengës kanë folur disa herë në telefon me një “boss të drogës” që bën burg në Ekuador si edhe Gentjan
Aksident apo atentat?! Policia merr në ruajtje familjarët e biznesmenit të kromit nga frika e gjakmarrjes Biznesmeni i kromit, që humbi jetën dy ditë më parë pas një aksidenti automobilistik, Murat Duriçi, do të përcillet për