999 rezultate për

marrjen

Maska ju krijon probleme me frymëmarrjen? Zbuloni mënyrën si të forconi mushkëritë Përdorimi i maskave është bërë një pjesë integrale e jetës sonë që kur pandemia pushtoi botën. Mbajtja e maskës është bë
EUROPA LEAGUE/ Milani synon "hakmarrjen" ndaj Lille, Napoli kërkon të nderojë emrin e legjendës Maradona Europa League luan këtë të enjte raundin e 4-t të ndeshjeve në grupe, ku spikasin disa sfida interesante që do të luhen
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
E infektuar me COVID-19, Rudina Hajdari: Kisha temperaturë dhe probleme me frymarrjen Një ndër njerëzit publike të infektuar me COVID-19 në Shqipëri është edhe deputetja Rudina Hajdari. Ajo ka qenë në nj
I propozuan pjesëmarrjen në Sanremo, Adelina Ismaili tregon pse refuzoi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore
Hoti konfirmon pjesëmarrjen në takimin e minishengenit ballkanik Kryeministri Avdullah Hoti ka deklaruar se do të marrë pjesë në takimin e radhës së liderëve ballkanik për të ashtuquajt
Pas takimit me ambasadorët, Opozita e Bashkuar merr vendimin për Këshillin Politik Opozita e Bashkuar ka bërë kërkesë që të mbledhë Këshillin Politik ditën e nesërme në orën 10:00 pasi kryetari i PD, Lul
Rama konfirmon pjesëmarrjen, nesër takim me Metën Kryeministri Edi Rama konfirmon pjesëmarrjen për të marrë pjesë në takimin e thirrur nga Presidenti Meta, ku do të flite
Detyruan 40 vjeçarin të nënshkruante huamarrjen prej 5 milion lekësh të vjetra, kapen 2 persona Policia e Pogradecit ka arrestuar dy persona pasi kanë detyruar një të tretë të nënshkruajë një huamarrje me vlerë prej
Debati i acaruar në Byro për pengmarrjen e anijes Dukati, çfarë tha Rita Marko dhe Ramizi Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
Mozzik bashkëpunoi me Kidën, Loredana e paska patur "hakmarrjen" në xhep (VIDEO) Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përb
"Pak dramë nga 2007", Anjeza Shahini e kujton kështu pjesëmarrjen në Kënga Magjike (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini duket se është kthyer pas në kohë duke u bërë jo pak nostalgjike me postimin e fundi
Grenell s’e përjashton pjesëmarrjen e Rusisë në dialog, nuk merret me akuzat e Kurtit ndaj tij Përfshirja e Rusisë në dialogun mes Kosovës e Serbisë, tanimë është një ide e shprehur haptaz nga Moska zyrtare, dhe e c
SPAK nis marrjen në pyetje pas akuzave të PD për "tenderin sekret të ushqimeve" SPAK ka filluar hetimet lidhur me akuzat e PD për “tenderin sekret të ushqimeve nga Ministria e Mbrojtjes”. PD akuzoi
''Furtunë'' në qeveri, shkarkohen bordet e drejtorëve në dy ndërmarrje Qeveria ka shkarkuar bordet e drejtorëve në Ndërmarrjen Publike Qendrore “Korporata Energjetike e Kosovës” Sh. A, në Ndë
Luftoi 15 ditë me koronavirusin, tre vjeçari fiton betejën për jetën I mituri u lirua nga spitali sot në provincën jugore të Hatay-it pas 15 ditësh trajtim. Ai u shtrua me simptoma të ethev
Kujdes me vitaminën D, kjo është sasia që duhet të merrni Hulumtuesit e Universitetit në Varshavë konfirmojnë simptomat e toksicitetit me vitaminën D Në të vërtetë, toksicitet
Simptoma e re: Të rinjtë nuk kanë probleme me frymarrjen nga COVID-19 por... Sipas një studimi të fundit, koronavirusi tek të rinjtë shkakton dhimbje stomaku, dhe jo probleme me frymarrjen. Sipa
22 vjeçarja shqiptare pozitive me koronavirus: Tregon se çfarë i ndodhi në 10 ditë (FOTO LAJM) Koronavirusi vijon të përhapet gjerësisht në mbarë botën, ndersa është shtuar ndjeshëm edhe bilanci i të vdekurve. Ku
Shefja e ISHP apel shqiptarëve: Izolohuni nëse keni shenjën më të vogël të problemeve me frymëmarrjen Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ka vendosur t'i japë një mes