999 rezultate për

marrim

Bushi nga karantina: Me Anglinë marrim rezultat pozitiv Trajneri i Kombëtares Shpresa, Alban Bushi, ndodhet në karantinë, pasi rezultoi pozitiv me Koronavirus. "Loku" nuk do
Ramadani: Jemi gati të fitojmë ndeshjet e radhës Ylber Ramadani ishte një tjetër futbollist që trajneri Reja i kishte besuar aktivizimin nga minuta e parë në ndeshjen e
Shqipëria mes vendeve që do të marrin vaksinën, Manastirliu zbulon për kë do të jetë falas Në studion e emisionit "Real Story" në "News 24", ministrja Ogerta Manastirliu tha se Shqipëria është mes 180 vendeve që
Filipçe jep lajmin e madh: Vaksinën anti-Covid do ta marrim në fillim të vitit të ardhshëm “Pritjet janë që vaksinën kundër coronavirusit, Maqedonia e Veriut ta marrë në muajt e parë të vitit të ardhshëm”. Kë
COVID-19/ Ndryshon protokolli: Kush duhet të kurohet në shtëpi, e kur mund të marrim antibiotik Ndryshon protokolli për kurimin e personave pozitiv Covid nga mjekët e familjes. Risi e këtij protokolli është vizit
Situata e Ronaldos, Pirlo: Sonte do të marrim vesh gjithçka Pirlo konfirmoi se Chiellini do të humbasë këtë ndeshje për shkak të dëmtimit, dhe Leonardo Bonucci është nën pikëpyetje
Zemaj: Do të marrim masa strike që të parandalojmë përhapjen e COVID-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se gjatë ditës së sotme do të mblidhet Bordi Këshillëdhënës për COVID-19,
Maqedonia jep njoftimin e rëndësishëm për vendet e rajonit Maqedonia e Veriut ka vendosur së fundmi që të heqë pengasat në lëvizjen e qytetarëve mes vendeve të rajonit. Ministr
Eliminimi nga Champions, CR7: Të marrim vendimet e duhura dhe të kthehemi më të fortë Eliminimi i Juventusit nga Lyoni në fazën 1/8 të Champions League ka lënë shije të hidhur te Cristiano Ronaldo, ndonëse
Si t'i pastroni thonjtë nga kërpudhat njëherë e përgjithmonë Kërpudhat në thonj janë sëmundje shumë e zakonshme. Si të shpëtojmë nga kjo plagë, ekziston një zgjidhje e thjeshtë P
"Lojtarëve u kemi borxh vetëm 1 muaj e gjysmë", administratori Lici: Do marrim masa, nëse bojkoti vazhdon Suad Lici sqaroi dje se klubi njeh si borxh ndaj futbollistëve vetëm një muaj e gjysmë paga. Pas bojkotit të stërvitjes,
Maqedonia ka një datë për rifillimin e kampionatit Si në të gjithë vendet Europës dhe Botës edhe në vendin tonë aktivitetet e futbollit si dhe sporteve tjera janë pezullua
Ta marrim vesh njëherë e mirë, mbrojnë apo jo maskat? Gjithnjë e më shumë njerëz mbajnë prej ditësh maska. Në shumë vende madje mbajtja e maskave është e detyrueshme. Po a ka
Laska: Nuk do marrim përsipër asnjë lloj pagese, jemi në prag të një kolapsi Vendimi i kryeministrit Edi Rama për të mos përfshirë në paketat e ndihmës financiare, futbollin shqiptar, nuk u prit mi
Rama sqaron cilët shqiptarë do të riatdhesohen: Do të marrim vetëm ata që i la COVID-19 andej! "Është një listë e mbyllur, e verifikuar një për një, me studentë, njerëz që kanë mbetur në rrugë dhe jo një listë e hap
Koronavirusin mund t'a marrim dhe nga frutat e perimet: Lajini me ujë të ngrohtë e sapun! Një virolog nga Sidnej ka thënë se “çdo sipërfaqe përbën rrezik të madh” kur vjen puna te COVID-19 dhe çdo njeri duhet t
"Me këtë ritëm nuk do të marrim as frymë pa leje", pedagogu reagon për masat ekstreme Duket se jo të gjithë janë dakord me masat ekstreme që qeveria po merr për të shmangur përhapjen e koronavirusit. Akt
Ka një arsye pse mërzitemi kur s'marrim "like" në Instagram Në epokën e Instagram-it, të marrësh afirmimin e të tjerëve përmes pëlqimeve apo ndjekësve, të shkakton ndjesi të mirë.
Shfaqja e shëmtuar e tifozëve, Bayern: Na vjen turp, do marrim masa Një episod i shëmtuar e regjistrua ditën e djeshme në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe Hoffenhaim. Tifozë "bavarez" shpal
"Gjërat i marrim falas me një tag", moderatorja shqiptare tregon si i është lehtësuar jeta (VIDEO) Moderatorja Fjoralba Ponari ka rrëfyer dje një pjesë të jetës së saj. Si pjesë e debatit në rubrikën "Trotuar" në E D