999 rezultate për

marreveshjes

Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Fidel Ylli: Jemi drejt marrëveshjes, futbolli nis shpejt Fidel Ylli, i cili së bashku me një grup tjetër nga qeveria, pas takimit që kishte me Ligën, është shprehur se gjithçka
Rritja e rasteve të COVID-19 në Shqipëri, Meta "zbulon" fajtorin "Që nga rrafshimi i pabesë dhe i paligjshëm i Teatrit Kombëtar në kulmin e pandemisë, e sidomos prishja e njëanshme e Ma
Yuri Kim e kënaqur me opozitën: Çdo palë ti qëndrojë marrëveshjes së 5 Qershorit Ambasadorja amerikane në vendin tonë, Yuri Kim ka folur nga Himara për situatën aktuale në vend duke thënë se është e lu
Janë pranë marrëveshjes, Bale rikthehet te Tottenham Gareth Bale do të rikthehet te skuadra e Tottenham Hotspur. Gareth Bale po rikthehet në Tottenham. Sulmuesi uellsi
FORMACIONI/ Si ndryshon Tottenham me Reguilon dhe Bale në fushë (FOTO LAJM) Pas humbjes befasuese në ndeshjen e parë të sezoni të ri në Premier Ligë kundër Evertonit, presidenti i Tottenhamit Dani
Ndryshon situata për Kumbullën, Verona afër marrëveshjes me Romën Marash Kumbulla me shumë gjasë do të ndërrojë skuadër. Ylli i skuadrës së Hellas Verona, Marash Kumbulla, raportohet
Tre ditë pas marrëveshjes, koordinatori për dialogun Kosovë-Serbi bën paralajmërimin e radhës Koordinatori shtetëror i Kosovës për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni, ka bërë të ditur nga Brukseli të dielën, se ka
Ekspertët kundër pikës së marrëveshjes për Ujmanin, s’do duhej të diskutohej Marrëveshja e nënshkruar të premten në Washington i ka dhënë të drejtën e përdorimit të përbashkët të Liqenit të Ujmanit
Hoti për VOA: Marrëveshja ekonomike hapi i parë drejt marrëveshjes përfundimtare Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i tha Zërit të Amerikës pak pas nënshkrimit të marrëveshjes në Shtëpinë e Bardhë s
Pas marrëveshjes me Serbinë, Hoti takohet me sekretarin Pompeo Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë vizitës në Shtetet e Bashkuara, u takua me Sekretarin amerikan të Shtetit, M
Vuçiç pas marrëveshjes: Nuk do të ketë më taksa Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti dhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç nënshkruan sot një marrëveshje me presidentin
Pas nënshkrimit të marrëveshjes, vijnë fjalët e para të Vuçiç Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka folur për New York Times pas nënshkrimit të marrëveshjes me Kosovën në Shtëpinë e
Këtu mund ta shikoni nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi Kanali zyrtar i Shtëpisë së Bardhë në platformën YouTube ka paralajmëruar nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi, cerem
Vuçiç publikon dokumentin: Syri i fundit para marrëveshjes historike Teksa nga momenti në moment pritet të nënshkruhet marrëveshja historike mes Kkosovës dhe Serbisë, presidenti Aleksandër
Shtëpia e Bardhë lajmëron nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi që nis pas pak (VIDEO) Kanali zyrtar i Shtëpisë së Bardhë në platformën youtube ka paralajmëruar nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi, cerem
Hoti: Jemi një hap para përmbylljes së marrëveshjes Kosovë-Serbi Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti tha se janë një hap para përmbylljes së marrëveshjes “Nesër presim të finalizojm
Barcelona ul ndjeshëm çmimin e Messit, kjo është shuma e marrëveshjes Gjatë ditës së djeshme, babai i Lionel Messit, Jorge u takua me drejtuesit e Barcelonës për të zgjidhur përfundimisht çë
ZYRTARE/ Manchester United transferon yllin e Ajax-it Pas shumë thashethemeve për yllin Holandez të Ajax, Dony Van de Bekk, gjigandët anglez të United kanë zyrtarizuar pak m
Shqiptari i "Ura" rrëzon Gjukanoviç dhe bashkon votat me pro-serbët! 4 pikat e marrëveshjes për qeverinë e re malazeze Mali i Zi nuk ka pritur gjatë. Ende pa dalë rezultati zyrtar i zgjedhjeve parlamentare, shqiptari Dritan Abazoviç, i cil