999 rezultate për

marreveshjen

Milani arrin marrëveshjen me yllin e Marseille Milan po përgatit terrenin për një lëvizje interesante. Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje
Meta i përgjigjet Rramës: Mister 1 Prilli, mos guxo të vesh dorë mbi Marrëveshjen e 5 Qershorit Ilir Meta i është përgjigjur akuzave të Ramës se po përbalt Shqipërinë me të huajt. "Mister 1 Prilli, ti gënjen edhe
Barcelona nis ofertën e fundit për Garcian, palët pritet të arrijnë marrëveshjen Gjasat janë maksimale që Eric Garcia të nënshkruajë sot me Barcelonën. Barcelona është në nevojë për një lojtar qendë
Smalling mbetet në "Olimpico", Roma dhe Man.United arrijnë marrëveshjen Chris Smalling do të luajë me Romën. Qendërmbrojtësi anglez, Chris Smalling, me shumë gjasë do të vazhdojë sezonin me
Bylykbashi: Rama po shkel marrëveshjen e 14 janarit Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili në një konferencë për mediat në ambientet e PD-së kanë reaguar në lidhje me votimin e
PSG arrin marrëveshjen me Everton për sulmuesin Kean Paris Saint Germain ka siguruar marrëveshje me Everton, për shërbimet e Moise Kean. Kean pritet të zyrtarizohet si pë
Rama jep lajmin: Nesër firmosim marrëveshjen për Skavicën, do financohet nga ShBA Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të rëndësishëm në lidhje me hidrocentralin e Skavicës, e cila do të financohet n
Shkeli marrëveshjen, BE fillon veprimet ligjore kundër Mbretërisë së Bashkuar Bashkimi Evropian ka nisur veprime ligjore kundër Mbretërisë së Bashkuar pasi Boris Johnson nuk arriti t’i përgjigjej kë
Berisha rrëfen marrëveshjen e detit të vitit 2009: Unë isha kundër! Në një kohë që po diskutohet marrëveshje e re mes Shqipërisë dhe Greqisë për detin, ish kryeministri Sali Berisha ka fol
Menaxheri i Kumbullës tregon si e bleu Roma Marash Kumbulla do të debutojë në përballjen ndaj Juventusit për herë të parë me fanellën e Romës. Në Itali janë të b
Vizita e Trump dhe vendet e punës, çfarë tha Grenell për marrëveshjen sot në Beograd? Emisari special i SHBA-ve për dialogun, Richard Grenell është takuar sot në Beograd me delegacionin serb, përfshirë pres
Manastirliu për vaksinën anti-COVID: Nënshkruam marrëveshjen me Covax Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka mbledhur Komitetin e Ekspertëve të Imunizimit në Institutin e Shëndetit
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
Media pranë Erdoganit: Turqia rrëzoi marrëveshjen detare Shqipëri-Greqi Mediat turke kanë reaguar sërish në lidhje me negociatat për detin mes Shqipërisë dhe Greqisë duke risjellë në vëmendje
Pritej te Lazio, Kumbulla arrin marrëveshjen me klubin tjetër të kryeqytetit italian Mbrojtësi i talentuar shqiptar, Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje me klubin e Romës. Gazetari i njohur, Fabrizio
PDK-ja e pakënaqur me marrëveshjen e Uashingtonit, ka ankesa për Hotin Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka thënë se ky subjekt politik gjithmonë ka pasur besim në proceset ku Shtetet e
Godin largohet nga Interi, arrin marrëveshjen me klubin e Serie A Qendërmbrojtësi uruguaian Diego Godin pritet të largohet nga Interi pas vetëm një sezoni. Cagliari raportohet se ka
Mediat greke nuk gjejnë rehat, jehonë deklaratës së Ramës për marrëveshjen e detit Grekët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga zgjerimi detar dhe këtë herë kanë përfituar nga deklarata e Kryeministrit shq
Pritet zyrtarizimi, Juventus arrin marrëveshjen me bomberin e Chelsea Gonzalo Higuain do të largohet nga Juventusi dhe këta të fundit prej kohësh po punojnë për të gjetur zëvendësuesin e arg
"Historike", çfarë shkruajnë mediat amerikane për marrëveshjen Kosovë-Serbi Një marrëveshje e sponsorizuar nga SHBA e nënshkruar javën e fundit për të normalizuar marrëdhëniet ekonomike midis Serb