999 rezultate për

marreveshja

Marrëveshja është arritur, befasi për Juventusin dhe Interin Pavarësisht emergjencës coronavirus që po kushtëzon ekonomikisht të gjithë klubet, edhe ato më të pasurit, sesionet e ar
Raul Jimenez nuk u transferua te Juventusi, mësohet arsyeja Ylli i Wolves, Raul Jimenez në afatin veror ishte i lidhur me kalimin të gjiganti italian, Juventus. Vet sulmuesi kon
Arrihet marrëveshja me Ramën, naftëtarët do të përfitojnë 40 mijë lekë për 1 vit Ditën e sotme është arritur marrëveshja mes naftëtarëve dhe kryeministrit Edi Rama. Lajmin e bëri të ditur kreu i Sindik
Arrihet marrëveshja, Gattuso te Napoli deri në 2023 Drejtuesit e Napolit janë shumë të kënaqur me punën që po bën trajneri Gennaro Gattuso dhe janë gati t’i rinovojnë kontr
Grenell: Marrëveshja e 4 shtatorit po implementohet Richard Grenell, emisar special i SHBA-ve për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë po konsideron se marrëveshja mes këtyre d
Roma synon ti rinovojë kontratën Dzekos Skuadra nga ‘Stadio Olimpico’ synon ta ketë sulmuesin boshnjak në radhët e veta së paku deri në vitin 2023. Ish lojta
Marrëveshja Kosovë-Serbi, çfarë pritet të ndodhë në Ballkan nëse Trump humbet zgjedhjet Kur më 4 shtator, në Zyrën Ovale, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç nënsh
Meta i ashpër: Marrëveshja e 5 qershorit është ordinere! Presidenti Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Opinion” ka folur në lidhje me zhvillimet e fundit politike në vend. T
Barcelona rrit ofertën për mbrojtësin e Man.City-t, marrëveshja shumë afër Eric Garcia është dëshira kryesore e Barcelonës në këtë fund të merkatos. Barcelona kanë intensifikuar negociatat e t
Marrëveshja për Portin e Durrësit, Rama: Do të jetë edhe për zbarkimin e mallrave të Kosovës Kryeministri Edi Rama ka takuar sot homologun e tij nga Kosova, Avdullah Hotin, ku pritet që të nënshkruhen marrëveshje
Arrihet marrëveshja, ylli brazilian i Milanit drejt Ligue 1 Milani thuhet se ka arritur një marrëveshje me Olympique Lyon pëe Lucas Paqueta, i cili duket i vendosur për një lëvizje
Arrihet marrëveshja, talenti norvegjez mbërrin në Milano Prej ditësh mediat "gumuzhijnë" për një transferim të talentit norvegjez te skuadra e Milanit. . Së fundmi "Calciomer
Nuk arrihet marrëveshja, Alaba pranë largimit E ardhmja e David Alabas është bërë legjendë. Senatori i gjermanëve nuk e di se çfarë do të ndodhë në vazhdimësi, pasi n
Berisha rrëfen marrëveshjen e detit të vitit 2009: Unë isha kundër! Në një kohë që po diskutohet marrëveshje e re mes Shqipërisë dhe Greqisë për detin, ish kryeministri Sali Berisha ka fol
Arrihet marrëveshja, mbrojtësi i Man.City pritet të mbërrijë në "Camp Nou" Eric Garcia do të transferohet te Barcelona. Barcelona raportohet të ketë arritur marrëveshje me skuadrën e Mancheste
Ponari realizon ëndrrën shqiptare të basketbollit, firmoset marrëveshja historike ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës Ëndrra e të gjithë komunitetit mbarëshqiptar të basketbollit në dy trevat shqipfolëse u bë realitet, me firmosjen e marr
"Marrëveshja e detit me Shqipërinë u prish nga Erdogani", reagon kryeministri Rama Ish-ministrja e Jashtme e Greqisë, Dora Bakoyannis ka deklaruar se çështja e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë duhet të z
Mbyllet me sukses marrëveshja, mbrojtësi i Realit në Premier League Real Madrid dhe Tottenham kanë mbyllur me sukses marrëveshjen për transferimin e Sergio Reguilón. 30 milionë euro do t’i
"Historike", çfarë shkruajnë mediat amerikane për marrëveshjen Kosovë-Serbi Një marrëveshje e sponsorizuar nga SHBA e nënshkruar javën e fundit për të normalizuar marrëdhëniet ekonomike midis Serb
Detajet nga Kremlini: Putin i tha Vuçiqit se marrëveshja me Kosovën duhet të jetë e balancuar Presidenca ruse ka dhënë detaje se çka është biseduar sot në telefon mes presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe at