999 rezultate për

marredhenieve

Lajçak: Dialogu Kosovë-Serbi ka për qëllim normalizimin e marrëdhënieve dhe afrimin drejt BE-së Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi dhe çështje tjera rajonale të Ballkanit Perëndimor,
VV akuzon Hotin për koncesione ndaj Serbisë, kërkon shkarkimin e tij (VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje thotë se kryeministri Avdullah Hoti marrëveshjen finale e sheh si shumën e hapave të vazhdueshëm që
Darka Rama-Mitsotakis, për çfarë u diskutua Detaje nga takimi Rama-Mitsotakis bëhen të ditura nga zyra e kryeministrit grek. Dy homologët folën për pakicën greke
Hoti për VOA: Marrëveshja ekonomike hapi i parë drejt marrëveshjes përfundimtare Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i tha Zërit të Amerikës pak pas nënshkrimit të marrëveshjes në Shtëpinë e Bardhë s
Çfarë synon SHBA-ja me normalizimin e marrëdhënieve ekonomike Kosovë-Serbi? I dërguari special amerikan për Kosovën, Richard Grenell tregon se pse Shtetet e Bashkuara kanë këmbëngulur në normalizi
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
Palmer nga Prishtina: SHBA kanë këtë qëndrim për marrëveshjen përfundimtare Kosovë-Serbi I dërguari special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ka thënë se Kosova deri
Natyra problematike e marrëdhënieve Arabi Saudite-SHBA Nga Fethi Ozbey Fakti që presidenti amerikan Donald Trump, sikurse ndaj shumicës së vendeve, e ka bërë shprehi n
Edhe çiftet më perfekte e bëjnë këtë gabim, çfarë po e shkatërron jetën tuaj seksuale Nëse flasim për gabimet gjatë marrëdhënieve seksuale, mund të mendoni se lidhet me “teknikat” apo pozicionet e gabuara.
Pse duhet ta planifikoni kohën për marrëdhënie seksuale Pa marr parasysh se si e shohim ne filma seksin spontan me shumë epsh, në jetën reale ndodh e kundërta Planifiki
Shqetësimet më të mëdha të marrëdhënieve seksuale tek një grua Marrëdhëniet seksuale nënkuptojnë edhe largimin e stresit, apo jo? Por, çka nëse ideja e seksit ju bënë me stres? Kjo
Sekretari i Shtetit amerikan: Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën forcon stabilitetin e Serbisë Sekretari i Shtetit amerikan Mike Pompeo tha pas bisedimeve me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq sonte në Nju Jork,
Këto shenja u japin fund marrëdhënieve në mënyrën më mizore Dashi Dashi ja mbath nga përgjegjësitë, por nga ana tjetër ai mund të jetë edhe shumë impulsiv dhe i drejtpërdrejtë.
A është normale gjakderdhja pas marrëdhënieve seksuale? A është normale që të kesh gjakderdhje të lehtë pas kryerjes së marrëdhënieve seksuale, edhe pse nuk jam e virgjër ose m
Keni kohë pa kryer marrëdhënie seksuale, mësoni çfarë i ndodh trupit tuaj Ka shume arsye qe jeta seksuale te frenohet. Por këtu problemi nuk qëndron vetëm tek momenti dhe kënaqësia. Ne këtë rast
Gabimi që bën pothuajse çdo çift gjatë marrëdhënieve seksuale Nëse flasim për gabimet gjatë marrëdhënieve seksuale, mund të mendoni se lidhet me “teknikat” apo pozicionet e gabuara.
Shtëpia e Bardhë thirrje Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëve
I paqartë fati i marrëdhënieve SHBA-Kore e Veriut Pas samitit ndërmjet presidentit të SHBA-së Donald Trump dhe udhëheqësit të Koresë Veriore, Ri Yong Ho, zyrtarë të lartë
Merr përmasa drastike sherri mes kushërirave, Albëria dhe Antigona nuk flasin Mbrëmjen e kaluar në Pallatin Presidencial u mbajt eventi special “ODA”. Agnesa Hadërgjonaj dhe Ketrina Jarazi për herë