999 rezultate për

marredheniet

Në vetëm 3 hapa! Mësoni si t’ia fitoni zemrën vjehrrës! (FOTO LAJM) Vjehrrë-nuse është dhe një ndër marrëdhëniet më të ndërlikuara që mund të përjetojë secili. Ky është raport shumë de
HOROSKOPI/ Marrëdhëniet janë të komplikuara, si duhet të silleni Dashi Nesër jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
Në pritje të fëmijës me Arbanën, por si i ka marrëdhëniet Eduarti me djalin e moderatores (FOTO LAJM) Eduart Grishaj është në pritje të fëmijës së tij të parë me moderatoren Arbana Osmani, e cila ka edhe një djalë nga mart
Hedhja në erë e zyrës së përbashkët, tensionohen marrëdhëniet mes dy Koreve Koreja e Verit hodhi në erë zyrën e përbashkët të ndërlidhjes midis dy Koreve dhe po kërcënon edhe me anulimin zyrtar të
Çfarë tha kryeministri në takim: Rama, Vuçiç e Zaev në Greqi për Zonën Ekskluzive Detare Kryeministri Edi Rama ka qenë sot pjesë e forumit ekonomik të Delphi në Greqi, ku mbajti fjalën e tij përmes një telekon
Ish-arbitri spanjoll: Ju tregoi marrëdhëniet e mia me Mourinhon dhe Guardiolan Në shtatëmbëdhjetë vjet karrierë, Eduardo Iturralde Gonzalez ka gjykuar qindra ndeshje dhe i është dashur të përballet m
Regjimi në Korenë e Veriut ndalon marrëdhëniet s*ksuale midis adoleshentëve: Është armiqësor! Koreja e Veriut ndalon seksin midis adoleshentëve, duke e quajtur atë “armiqësor”. Prindërit dhe mësuesit rrezikojnë
Acarohen sërish marrëdhëniet pas luftës së re tregtare, çfarë ndodhi mes Kosovës dhe Serbisë Kosova ka vendosur masat e reja të reciprocitetit ndaj Serbisë. Qeveria në detyrë ka njoftuar se gjatë mbledhjes së fund
Kujdes! Marrëdhëniet me këto shenja të horoskopit shpesh janë të dhimbshme Mes dramës dhe egoizmit, këto shenja të zodiakut vijnë në pasojat përfundimtare për të provuar një shans të dytë, edhe k
Trump ndërpret marrëdhëniet e SHBA-ve me OBSH Presidenti Donald Trump njoftoi ditën e sotme se Shtetet e Bashkuara do të përfundojnë marrëdhëniet e saj me Organizatën
Kujt ja merrte mendja, një palë geta lindën "urrejtjen" mes Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Fakti që mes dy kunatave, Kate Middleton dhe Meghan Markle, marrëdhëniet nuk janë të mira është diçka e ditur. Por de
Juventusi nxjerr në shitje Higuain, ky është çmimi Sipas Tuttojuve, drejtuesit e klubit bardhezi kanë vendosur çmimin për shitjen e sulmuesit argjentinas. Higuain nuk do t
5 klishe për gratë dhe marrëdhëniet intime që kanë thyer tabutë Për gratë, seksi është më pak i rëndësishëm, gratë mëkatojnë shumë për romancën, gratë nuk bëjnë seks pa dashuri, etj. T
Graciano flet për marrëdhëniet intime: Femrat shqiptare nuk dinë (VIDEO) Balerini i njohur, Graciano Tagani shprehet gjithnjë pa dorashka në emisione e intervista ku është i ftuar dhe kështu ka
Sherre e debate në shtëpi? Meta tregon si i ka marrëdhëniet me Kryemadhin gjatë karantinës Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se si po e kalon karantinën i mbyllur në banesë me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi.
Të punosh nga shtëpia, si ja kanë dalë prindërit më fëmijët në karantinë (FOTO LAJM) Masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, ka mbyllur në shtëpi 1/3 e banorëve të botës. Kjo siguri
Të punosh nga shtëpia, si ja kanë dalë prindërit më fëmijët në karantinë (FOTO LAJM) Masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, ka mbyllur në shtëpi 1/3 e banorëve të botës. Kjo siguri
Të punosh nga shtëpia, si ja kanë dalë prinërit më fëmijët në karantinë (FOTO LAJM) Masat e marra për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, ka mbyllur në shtëpi 1/3 e banorëve të botës. Kjo siguri
Spartak Ngjela: Marrëdhëniet Kosova-Shqipëri nuk janë të mira, fajin e ka Rama Marrëdhëniet jo të mira mes Kosovës dhe Shqipërisë janë për faj të kryeministrit Edi Rama. Avokati Spartak Ngjela tha se