999 rezultate për

marredheniet

Po dëmton opozitën? Berisha: E drejta e Jozefina Topallit të hapë parti! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Maqedonia gjithnjë e më afër fillimit të negociatave! Korniza negociuese e gatshme (VIDEO) Vetëm rezultatet e suksesshme nga zbatimi i marrëveshjeve, pa kërkesat bullgare, janë pjesë e përmbajtjes së versionit t
Jeni kurioz? Si i ka marrëdhëniet e dashura e Olsi Bylykut me vjehrrën dhe kunatën (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptare, po njëkohësisht edhe shumë të dashur për p
Habit Ilir Meta, tregon marrëdhënien personale me Ramën: Është shumë i dashur! Me nisjen e motorëve të fushatës zgjedhore, duket sikur marrëdhëniet mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta janë pë
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Mozzik feston 25 vjetorin e lindjes. Urimin e parë e ka marrë nga i vëllai i tij, Getinjo i cili ka zgjedh
A do t'a tradhtojë LSI-PD pas zgjedhjeve? Berisha: Frika më e madhe e Ramës është Meta! Ish kryeministrit Sali Berisha ka folur sot për zgjedhjet e 25 prillit dhe marrëdhëniet me aleatët. I ftuar në “Zone
Sherr mes reperave? Tayna prish marrëdhëniet edhe me Mozzik Ditët e fundit në media është folur se dy këngëtaret, Tayna dhe Dafina nuk kanë më raportet e mira me njëra-tjetrën si d
Si ndikon vetmia në marrëdhëniet e përditshme? Sipas një studimi të kryer së fundmi, vetmia ndryshon mënyrën sesi truri reagon ndaj marrëdhënieve në jetën e përditshme
Në vetëm 3 hapa! Mësoni si t’ia fitoni zemrën vjehrrës! (FOTO LAJM) Vjehrrë-nuse është dhe një ndër marrëdhëniet më të ndërlikuara që mund të përjetojë secili. Ky është raport shumë de
HOROSKOPI/ Marrëdhëniet janë të komplikuara, si duhet të silleni Dashi Nesër jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
Në pritje të fëmijës me Arbanën, por si i ka marrëdhëniet Eduarti me djalin e moderatores (FOTO LAJM) Eduart Grishaj është në pritje të fëmijës së tij të parë me moderatoren Arbana Osmani, e cila ka edhe një djalë nga mart
Hedhja në erë e zyrës së përbashkët, tensionohen marrëdhëniet mes dy Koreve Koreja e Verit hodhi në erë zyrën e përbashkët të ndërlidhjes midis dy Koreve dhe po kërcënon edhe me anulimin zyrtar të
Çfarë tha kryeministri në takim: Rama, Vuçiç e Zaev në Greqi për Zonën Ekskluzive Detare Kryeministri Edi Rama ka qenë sot pjesë e forumit ekonomik të Delphi në Greqi, ku mbajti fjalën e tij përmes një telekon
Ish-arbitri spanjoll: Ju tregoi marrëdhëniet e mia me Mourinhon dhe Guardiolan Në shtatëmbëdhjetë vjet karrierë, Eduardo Iturralde Gonzalez ka gjykuar qindra ndeshje dhe i është dashur të përballet m
Regjimi në Korenë e Veriut ndalon marrëdhëniet s*ksuale midis adoleshentëve: Është armiqësor! Koreja e Veriut ndalon seksin midis adoleshentëve, duke e quajtur atë “armiqësor”. Prindërit dhe mësuesit rrezikojnë
Acarohen sërish marrëdhëniet pas luftës së re tregtare, çfarë ndodhi mes Kosovës dhe Serbisë Kosova ka vendosur masat e reja të reciprocitetit ndaj Serbisë. Qeveria në detyrë ka njoftuar se gjatë mbledhjes së fund
Kujdes! Marrëdhëniet me këto shenja të horoskopit shpesh janë të dhimbshme Mes dramës dhe egoizmit, këto shenja të zodiakut vijnë në pasojat përfundimtare për të provuar një shans të dytë, edhe k
Trump ndërpret marrëdhëniet e SHBA-ve me OBSH Presidenti Donald Trump njoftoi ditën e sotme se Shtetet e Bashkuara do të përfundojnë marrëdhëniet e saj me Organizatën