999 rezultate për

marredhenie

Bëri namin për të, Shqipja flet për marrëdhënien me Andin jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Shqipe dhe Andi ishin një nga çiftet më të komentuar në "Përputhen", por pas përjashtimit të konkurrentes, fansat nuk ar
Janë apo jo bashkë? Zbulohet e vërteta e marrëdhënies së Kiarës dhe Young Zerkës (FOTO LAJM) Të gjitha dyshimiet për një lidhje të mundshme mes Kiara Tito dhe Young Zerka filluan pas fotove të publikuara në llogar
"Jam beqar", i akuzuari për pedofili thyhen heshtjen Bajram Tusha i cili akuzohet për abuzim seksual me një minorene 17-vjeçare ka thyer sot heshtjen duke folur lidhur me ra
Gruaja: Vjehrri më akuzonte mua, kunatin dhe kunatën se po kryenim marrëdhënie në misër Në emisionin “Historia ime”, ka qenë një grua e cila ka rrëfyer historinë e jetës së saj të dhimbshme dhe peripecitë që
Kapet pas 1 viti i riu që abuzoi s*ksualisht me 30 vjeçaren me aftësi ndryshe Një 26-vjeçar nga Fushë Kruja është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim që prej vitit 2019 për abuzimin seksuale nda
Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM) Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spe
Zhvillimet e fundit rreth marrëdhënies, Dybala - Juventus Juventusi ende nuk ka pranuar të paguajë kërkesat e sulmuesit Paulo Dybala për pagën vjetore që t’ia rinovojë kontratën.
Abuzoi me 15 vjeçaren, arrestohet i mituri në Kukës Dy persona janë arrestuar në Kukës mes të cilëve një 15 vjeçar që akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me
"E dashuroja", Manuela Arcuri flet për marrëdhënien me Gabriel Garko-n (FOTO LAJM) Aktorja e njohur italiane, Manuela Arcuri ka zgjedhur të tregojë për herë të parë të vërtetën e saj në lidhje me histori
Ëndrrat erotike të meshkujve dhe femra, çfarë sheh më shpesh partneri juaj Jeni bërë ndonjëherë kurioz se çfarë sheh në ëndërr partneri ose partnerja juaj. Duket se pikëpyetjeve tuaja i ka ardhur
"Nuk rri dot pa kryer marrëdhënie seksuale", Ana bën veprimin e papritur në takim (FOTO LAJM) Arjoni nuk i reziston dot tundimit kur ndodhet pranë Anës. Në takimin që u transmetua sot në "Përputhen", teksa po përpi
Burg për mësuesen që p*rdhunoi për 2 vite 15 vjeçarin, adoleshenti kaloi në depresion Një mësuese është burgosur sot në Britani për më shumë se 2 vjet, për një aferë seksuale me një nxënës 15 vjeçar, i cili
Vinicius: Mbrojtësi spanjoll më i fortë është Pike, marrëdhënie të mira me Benzema Bënë shumë bujë fjalët e Benzema në pushimin e ndeshjes së fundit të Ligës së Kampionëve, teksa i fliste bashkëkombasit
Çfarë po ndodh me Ramën e Bashën? Pretendojnë marrëdhënie të mira me Biden, por nuk reagojn Në Amerikë tashmë është zyrtare që Presidenti i ri është Joe Biden. Në Shqipëri, fitorja e Biden ende nuk është komentua
Po dëmton opozitën? Berisha: E drejta e Jozefina Topallit të hapë parti! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Maqedonia gjithnjë e më afër fillimit të negociatave! Korniza negociuese e gatshme (VIDEO) Vetëm rezultatet e suksesshme nga zbatimi i marrëveshjeve, pa kërkesat bullgare, janë pjesë e përmbajtjes së versionit t
Eksperti zbulon arsye "shqetësuese": Pse shpesh gratë nuk duan marrëdhënie intime Ekspertja e seksit Nadia Bokody nga Sydney, ka zbuluar arsyen “shqetësuese” për shkak të së cilës femrat nuk e duan seks
"Shpresoj që vjehrra mos ta lexojë", Bebe Rexha flet për marrëdhënien me të dashurin (FOTO LAJM) Bebe Rexha ndihet “me të vërtetë me fat” që ka në krah një person si Keyan Safyari. Prodhuesja e hitit ‘Baby I’m Jealous
Ëndrrat erotike të meshkujve dhe femra, çfarë sheh më shpesh partneri juaj Jeni bërë ndonjëherë kurioz se çfarë sheh në ëndërr partneri ose partnerja juaj. Duket se pikëpyetjeve tuaja i ka ardhur