999 rezultate për

marr

Pakt me opozitën, Rama: Dora ime mbetet e shtrirë Kryeministri Rama gjatë Asamblesë së PS u shpreh se dora e tij mbetet e shtrirë për të biseduar me opozitën, ndërsa para
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
Prostituta i kërkon falje gruas së Rooney-t: Bëmë treshe me burrin tënd, më vjen keq… (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që një futbollist i njohur përfshihet në skandale të tilla seksuale dhe me siguri s’do jetë as i f
Ky përbërës i shampos mund të jetë duke jua shkatërruar flokët pa e marrë vesh Shampot ne i zgjedhim të jenë të bukura, aromatike dhe mundësisht, të bëjnë sa më shumë shkumë. Por në fakt, këto janë v
Si rralë herë, Majk flet për mardhënien me ish-gruan (FOTO LAJM) Majk është një ndër personazhet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Këngët e tij kanë qenë mjaft të suksesshme, duke ar
Sherr masiv në mes të Vlorës, disa persona gadosin me shkelma e grushta shoferin e një makine Disa persona janë konfliktuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur pranë rreth rrotullimit në Ske
A është normale gjakderdhja pas marrëdhënieve seksuale? A është normale që të kesh gjakderdhje të lehtë pas kryerjes së marrëdhënieve seksuale, edhe pse nuk jam e virgjër ose m
Lato i ekzekutuar? Policia holandeze: Ndoshta është një polak Policia holandeze ende nuk ka dalë në një deklaratë zyrtare, për të konfirmuar ekzekutimin e presidentit të vetëshpallur
"Më ka lënë mbresa", Ilda flet për marrëdhënien me Bekim Balajn (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekraneve shqiptare. Ajo është përfolur për lidhje m
Si ta ulni nivelin e sheqerit në gjak përmes pirjes së çajit Sipas disa studimeve, pirja e çajit të zi mund të ndihmojë në uljen e nivelit të sheqerit në gjak. Hulumtimet e publi
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë “The Lion King” është pritur me padurim nga fansat e filmave të animuar dhe duket se shumë shpejt do të thyejë një rekor
Këshillat e mjekut në rast helmimi Sezoni veror ka sjellë rastet e para të problemeve shëndetësore. Çdo ditë në shërbimin infektiv në QSUT janë paraqitur p
Sa shpesh duhet të kryeni marrëdhënie seksuale për të qenë të lumtur A jeni duke pasur marrëdhënie seksuale të mjaftueshme? Ju ndoshta pasi që keni lexuar për çiftet tjera ose ndonjë libër
“Dikur kisha ‘shpërthime’ xhelozie”, Fiori Dardha flet për marrëdhënien me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë Fiori Dardha kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me regjisorin, Donard Hasani. Në fakt ata të dy kanë s
Rritet numri i aksidenteve, ndryshon testi i praktikës për patentën CCdo ditë, persona të rinj i drejtohen qendrave të autoshkollës në mënyrë për të marrë lejen e drejtimit. E ndarë në pje
Bamir Topi flet për "sekretet" e pathëna dhe marrëdhënien me ish-kryeministrin I ftuar në programin ‘Natë me Xhaxhiu’, ish-presidenti Bamir Topi ka folur mbi librin e ri të tij “Kur arsyeja errësohet
"Gjykatësit i morën në telefon nga kryeministria", Shehi zbulon detaje tronditëse Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Durrësit, për dhënien e mandatit kryebashkiakes së re
Dorëheqja e Haradinajt, Vucic mbledh në takim krerët e institucioneve Dorëheqja e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit, ka nxitur reagime nw Serbi, ku presidenti Aleksander Vuçiç, ka
Komisioni Europian aprovon marrëveshjen. Vodafone, tashmë lideri dixhital i Europës (VIDEO) Vodafone Group mori zyrtarisht aprovimin e Komisionit Europian për të finalizuar blerjen e aksioneve të kompanisë “Liber
Letra e dorëheqjes së Ramush Haradinajt Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje nga posti i kryeministrit të Kosovës. Në fund të mbledhjes së Qeverisë ai ka bërë të