999 rezultate për

marr

Merr fund telenovela, Manchester United arrin marrëveshjen me yllin e Leicester Telenovela Harry Maguire duket se ka marrë fund. Mbrojtësi i Leicester City ka arritur marrveshjen me Manchester United
Tregtia, sektori më fitimprurës në Kosovë Sektori privat në Kosovë nga afaristë dhe ekspertë të ndryshëm vazhdimisht është vlerësuar i vështirë për të operuar për
Pse marrëdhënia seksuale gjatë verës nuk është një ide e mirë Shumë njerëz thonë se vera është seksi pasi është periudhë e mbushur me kokteje, femra duke vrapuar në bikini, meshkuj m
Pas skandalit me çiftin zvicerian, Loredana dhe Mozzik rikthehen fuqishëm (VIDEO) Pesë muaj pas bashkëpunimit të tyre “Romeo & Juliet”, çifti i njohur i shoëbiz-it, Loredana dhe Mozzik janë rikthyer fuq
Pjesë e grupeve kriminale: Kush është i forti i Fushë-Krujës, koka e gjobëvënies për biznesmenin durrsak Autori kryesor i gjobëvënies ndaj biznesmenit nga Durrësi është Lulzim Zalla nga Fushë-Kruja. 45-vjeçari, i konsideru
U tha se nuk flasin me njëra-tjetrën, Kida sqaron raportin me Taynën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me repe
"Kemi rezerva", Palmer zbulon çdo të ndodhë me 30 qershorin Zëvendësndihmës Sekretari i Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Euroazisë, Matthew Palmer në një intervistë për Zërin e A
18 vjeçari tenton të përdhunojë turisten italiane në Himarë Një ngjarje e rëndë është parandaluar mesditën e sotme në Himarë. Një 18-vjeçar ka tentuar të kryente marrëdhënie sek
Nuk ka fund marrëzia! Ky është "përbindëshi" prej betoni që do të ngrihet tek "Ushtari i Panjohur" (FOTO LAJM) Furia e betonizimit të Tiranës nuk ka fund, madje duket se tani ka marrë një hov të ri. Në vëmendjen e publikut vjen
Në pranga kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicë Kryeshefi i ndërmarrjes së pastrimit në Mitrovicës, Gazmend Morina, është arrestuar sot nga Policia e Kosovës. Ai dys
Milani arrin marrëveshjen me yllin e Atleticos Milani nuk di të ndalet në merkato. "La Gezzetta dello Sport", bën të ditur se kuqezinjte jane pranë marrëveshjes me Ang
Qeveria miraton buxhetin për SPAK, sa para do marrin hetuesit e zyrëtarëve Këshilli i Ministrave ka vendosur buxhetin për Strukturën e Posaçme Anti Korrupsion, i cili do të jetë në fillim nga një
Çfarë tregon unaza e fejesës për marrëdhënien tuaj Ndoshta nuk e kishit menduar, por mund të ketë një kuptim të thellë psikologjik unaza juaj e fejesës. Madhësia, çmimi dh
Si nisi gjakmarrja e Lul Cakës me të "fortët" e Fierit për larjen e makinës Përveç vrasjes së Pëllumb Eminit, që i kushtoi më pas masakrimin e së ëmës nga hasmi, gazeta “Si” mëson se krimi tjetër
Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
Zbulohen çiftet që marrin pjesë në “Dance with me” dhe dikush ka mbetur pa partnere (FOTO LAJM) Edicioni i gjashtë i spektaklit “Dance With me” do të nisë në pak javë e ndërkohë që ne presim, të gjithë jemi kuriozë t
Vajza e Jozefina Topallit në një lidhje të re, publikohen fotot e saj me partnerin (FOTO LAJM) Vajza e Jozefina Topallit, Megi ka nisur prej kohësh një marrëdhënie tjetër romantike dhe vetëm tani u bënë publike disa
Të gjithë do të marroseni pas recetës së petullave me hudhra e kos INGREDIENTËT 300 gram miell 1 litër kos 2 lugë kafe sodë buke 1 kokërr vezë 4 lugë gjelle vaj ulliri 250 ml
E BUJSHME/ Sarrit nuk i ndahet zemra për Hysajn, kërkon ta marrë te Juventus Juventusit i rikthehet interesi për Elseid Hysajn. Maurizio Sarri e njeh mirë shqiptarin dhe e çmon së tepërmi cilësitë
Sa kohë pas lindjes mund të kryeni mardhënie me partnerin (FOTO LAJM) Një nga pyetjet që mundon nënat e reja, pasi sjellin në jetë fëmijët e tyre, është kur mund të kryejnë sërish marrëdhëni