999 rezultate për

marr

Qëllohet për vdekje kapo-ultrasi i Lacios, dyshohet hakmarrje me mafien shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Italisë. Kapo-ultrasi i Lacios, Fabricio Pishiteli, i
Dalin pamjet: Njeriu i afërt me Prokurorinë Speciale duke marrë para nga biznesmeni Kamçev (VIDEO) Media Italiane, “La Verita” ka publikuar një video nga momenti kur Bojan Jovanovski dhe Zoran Mileski Kiçeec, me një val
Koreja e Veriut përvetëson shuma marramëndëse nga sulmet kibernetike Koreja e Veriut ka përvetësuar rreth 2 miliardë dollarë për financimin e programit të armatimit bërthamor, në sajë të su
Pse bëjmë dashuri apo marrëdhënie seksuale Pse fle natën? Në dukje është pyetje e thjeshtë por në fakt është pyetja më e vështirë e cila ende nuk ka marrë përgjigj
Makina merr flakë pas aksidentit në Fushë-Kosovë (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur sot ën Fushë Kosovë. Në pamjet që janë dërguar në redaksinë tonë shihet se si vetura e akside
Marrëveshje pune për 125 ushtarë të rinj Në kazermën “Akekso Dimnievski – Bauman” në Veles sot do të mbahet solemnitet për pranimin e 125 ushtarëve të rinj profe
E përditshmja franceze: Coutinho ka arritur marrëveshje me Arsenal Sipas gazetës së njohur franceze L’Equipe, Philippe Coutinho është blerja e fundit e Arsenalit. Raportohet se Barcelo
"Nxitoni, të marrim më shumë vota", dalin bisedat private të Rilindasve për zgjedhjet e 30 Qershorit (FOTO LAJM) Debati i zgjedhjeve të 30 qershorit vazhdon ende dhe sot, teksa fituesit e rinj po betohen si kreytarë të bashkive përka
Vajza seksi e Niko Peleshit gjet belanë me ndjekësen pas fotos që hodhi (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësi
Romantikë dhe të dashuruar kokë e këmbë, këto janë 3 shenjat që dashurojnë me zemër Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.
Marre me fol ashtu! Haradinaj acarohet me të moshuarin nga Mitrovica (VIDEO) Në një debat të organizuar në qytetin e Mitrovicës nga Nexhmedin Spahiu, ka marrë pjesë edhe kryeministri në dorëheqje R
Aleatët "braktisin" Bashën, nuk regjistrohen për zgjedhjet e 13 tetorit Tri partitë aleate të Partisë Demokratike LSI, PR dhe PAA nuk do të paraqesin sot kërkesë në KQZ për t'u regjistruar në
Rrëfehet Evra: Isha afër vdekjes pas incidentit me Suarez Patrice Evra ka zbuluar se ka marrë kërcënime me vdekje në vazhdën e racizmit me Luis Suarez tetë vjet më parë, por insi
Arrestohen 5 policë kufitarë, akuzohen për mitmarrje Pesë zyrtarë policorë në vendkalimin kufitar mes M.Veriore dhe Greqisë "Bogorodica" janë arrestuar për mitmarrje. Si
”Derisa vdekja të na ndajë”, 3 shenjat e horoskopit që dashurojnë vërtetë Dashi Edhe pse në fillim është e vështirë për ta që të zbulojnë veten dhe të shprehin ndjenjat e tyre, gjithmo
Arsenali nuk ndalet në merkato, lodinezët tentojnë të marrin në huazim Coutinho-n Arsenali nuk di të ndalet në këtë merkato verore. Pas blerjes së Nicolas Pepe nga Lilë për 80 milion euro, skuadra lodin
Tyson Fury arrin marrëveshje për duelin me Otto Wallin Ylli britanik i boksit, i cili garon në kategoritë e rënda, Tyson Fury, është pajtuar për duelin e radhës, të cilin tash
Palmer: Krijimi i qeverisë, sfida e tanishme për Kosovën Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Matthew Palmer, Zëvendës Ndihmës Sekretar i Shtetit për çështjet e Evropës dhe E
Baloteli po shqyrton ofertën e klubit të Serie A Mario Baloteli prej 30 qershorit është pa skuadër, pasi kontrata e tij me Marsejën përfundoi në fund të sezonit. Sulm
Marrin fund kriminelët, gjurmët e ADN-së do të zbulojnë edhe pamjen Gjurmët e ADN-së në vendin e krimit do të vlerësohen në të ardhmen në mënyrë më gjithëpërfshirëse. Hetuesit duhet të mës