999 rezultate për

marr

Fundi i Luftës së Dytë Botërore, një puthje pasionante në rrugët e Nju Jorkut (FOTO LAJM) Një fotografi legjendare, bardhe zi e marrë nga fotoreporteri amerikan Alfred Eisenstatt më 14 gusht 1945, gjatë festime
Mashtruan përmetaren duke i marrë 20 000 euro, arrestohen dy të rinjtë Dy persona janë arrestuar në Gjirokastër. Mësohet se dy të arrestuarit janë Arta Noni dhe Leonidha Zaho. Ata janë pra
Mediat serbe: Trumpi ka vendosur datën finale të marrëveshjes Kosovë-Serbi elegrafi serb shkruan se presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka caktuar gushtin e vitit të ardhshëm si a
Rikthim i bujshëm, Balotelli arrin marrëveshjen me skuadrën e Seria A Mario Balotelli është në kërkim të një skuadre të re. Kohët e fundit qarkullonte lajmi se italiani kishte arritur mar
Do t’ju lenë pas një muaji lidhje, 3 shenjat e zodiakut që mërziten shpejt në marrëdhënie Dashi Kjo shenjë është e njohur për energjinë e saj si dhe për dëshirën që ka për të provuar gjëra të reja. At
Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirm
Aleatët e Bashës të gjithë me kredi Ashtu si socialistët edhe demokratët janë zhytur në kredi, por ndryshe nga mazhoranca, deputetët e opozitës janë penaliz
VOA: Dokumentet e PD janë origjinale Kandidati socialist Valdrin Pjetri duket se nuk do ta gëzojë karrigen e kryetarit të Bashkisë së Shkodrës, ku ai nuk ësh
I dëbuar më parë, shqiptari rikthehet në Itali me mbiemrin e gruas por arresothet sërish Ishte dëbuar nga Italia, por ai u kthye duke përdorur mbiemrin e gruas së tij. Bëhet fjalë për një 30 vjeçar shqiptar, i
Bale refuzon kategorikisht të bëhet pjesë e marrëveshjes për Neymar Ylli uellsian nuk dëshiron të përfshihet në marrëveshjen eventuale në mes të Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit për
Reagon qeveria: Taksa ndaj Serbisë, e drejtë e jona Qeveria në largim e Kosovës nuk u bindet ambasadave të shteteve të fuqishme, që kërkuan vazhdimin e dialogut me Serbinë
Surprizat që një grua pëlqen të marrë, por që nuk do t’i kërkonte kurrë Cilat janë surprizat që një femër dëshiron, por kurrë nuk i kërkon? Para se t’i shohim së bashku është mirë të kujtojmë
Grabitet biznesmeni në Pogradec, maskat i marrin miliona Një biznesmen është grabitu gjatë orëve të para të ditës së sotme në Pogradec. Mësohet se bëhet fjalë për Valter Gor
Takohen Albin Kurti dhe Isa Mustafa: Kush do ta marrë kryeministrin? Në këto çaste, një takim po mbahet me dy liderëve të këtyre partive, në një nga restorantet e kryeqytetit. Mediat nuk
DioGuardi: Marrëveshjen e Ohrit mos e keni hedhur në plehra? Për Marrëveshjen e Ohrit ka dhënë deklarate të ndryshem politikanë vendor e të huaj, por Ish-kongresisti amerikan, dhe k
Mbrojtësi i Juventusit arrin marrëveshje me Romën Juventusi dhe Roma janë afër arritjes se një marrëveshje që do ta dërgonte mbrojtësin italian 25 vjeçar, Daniele Rugani
Djegia e makinave në mes të trafikut, flasin ekspertët Në vetëm dy ditë, dy makina janë djegur plotësisht. Njëra në Delvinë dhe tjetra në Fier, e cila ka qenë në ecje e sipër.
Roma me ultimatum: Ditë vendimtare sot për të ardhmen e Dzekos Bisedimet mes Romës dhe Interit për shkëmbimin mes Edin Dzekos dhe Icardit janë drejt fundit. Boshnjaku i cili ka qenë g
Dikur i pastrehë, milioneri 21-vjeçar po jep këshilla se si të bëni para Një milioner 21-vjeçar i cili ishte i pastrehë dhe flinte nën një urë në moshën 17-vjeçare, ka dhënë disa këshilla për s
Paralajmërin i fortë i Bashës: Populli ka të drejtën ta marrë në dorë situatën me të gjitha mënyrat Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi në aktivin e strukturave të PD në Mallakastër, se kapja me dhunë, thyerja e dyerv