999 rezultate për

marr

Gabimi që bën pothuajse çdo çift gjatë marrëdhënieve seksuale Nëse flasim për gabimet gjatë marrëdhënieve seksuale, mund të mendoni se lidhet me “teknikat” apo pozicionet e gabuara.
Nuk mbrojti të dhënat e përdoruesve, Facebook gjobitet me 5 miliardë dollarë Prej disa muajsh rrjeti gjigand i teknologjisë “Facebook’’ është përfshirë nga skandalet e Cambridge Analytica për shkel
Pse nuk duhet ta marrin telefonin në tualet? Telefonat celularë janë kthyer në një pjesë të pandashme të jetës sonë dhe shumë nuk i heqin nga dora as kur hyjnë për t
Serbia braktis takimin e NATO-s, e pengon pjesëmarrja e Kosovës Shefi i Përfaqësisë Ushtarake në Misionin e Serbisë pranë NATO-s, gjeneral brigade Predrag Bandiq ka protestuar ashpër d
Nuk vonon "bomba" amerikane për Erdoganin pas marrjes së raketave të Putinit Ashtu siç pritej, Senati i SHBA-ve ka filluar procedurat e miratimit të sanksioneve për Turqinë pasi ditën e sotme në An
Vrau për gjakmarrje, në pranga 53-vjeçari i dënuar me 35 vite burg Finalizohet operacioni policor i koduar “Revenge”. Kapet një person i shpallur në kërkim për vrasje, i dënuar me 35 v
E RËNDË/ Në Maqedoni burri blen nusen për 1600 euro Prokuroria Themelore Publike për ndjekje të Krimit të organizuar dhe korrupsionit në Gjykatën Penale në Shkup të Maqedon
CAS merr vendimin drastik: Përjashton Skënderbeun për 10 vite nga Europiani (FOTO LAJM) Pritjes i vjen fundi. Futbolli shqiptar ka marrë një goditje të rëndë dhe një njollë të zezë për opinionin sportiv.
PSG në krizë të thellë, 4 yje pranë largimit Pas blerjeve të Marcin Bulka, Bakker, Herrera dhe Sarabria, Paris Saint Germain ka hedhur sytë nga organika e saj. Ka
S'ka hapa pas, Mitsotakiq njeh Marrëveshjen e Prespës Qeveria e re greke nën udhëheqjen e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropi
Jonida Maliqi s' është e vetmja, një tjetër këngëtareje RTSH i është borçlie (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi përfaqësoi këtë vit Shqipërinë në "Eurovision" me këngën "Ktheju tokës". Pak ditë më parë Jo
Nuk gjen hapësira në ekip, kampioni i Botës gati të transferohet në Turqi Firma me Andrien Rabiot dhe Aaron Ramsey ka pakësuar shanset që Sami Khedira të vijojë karrierën me Juventusin. Mesf
Që prej 2011, rreth 200 mijë shqiptarë kanë marrë pasaportën greke Shqipëria është një nga vendet e cila ka një numër të lartë të emigracionit të popullsisë, të cilët largohen në drejtim
PS e PD drejt një marrëveshje politike? Zbulohen emrat e negociatorëve Në emisionin “Open” në Top Channel, të ftuarit në panel lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nx
Çështja e Loredanës dhe çiftit zvicerian, këngëtarja ndryshon avokat Një skandal me një çift zvicerian e kanë kthyer Loredanën dhe Mozzik në kryefjalën e mediave. Çifti zviceran pretendo
Soreca: Qeveria të marrë në konisderatë komentet tona për median Delegacioni i BE Luigi Soreca dhe Komisioni Europian, kanë shqyrtuar projektligjin për median i hartuar nga qeveria shqi
Matteo Salvini mohon akuzat se partia e tij u financua nga rusët Zëvendëskryeministri i Italisë, Matteo Salvini mohoi të mërkurën një raport ku thuhet se partia e tij kishte kërkuar mi
Jonida Maliqi akuzon RTSH : Nuk m'i ka dhënë akoma lekët e këngës fituese (FOTO LAJM) Në muajin maj këngëtarja Jonida Maliqi na përfaqësoj në "Eurovision 2019" që u mbajt në Izrael. Kënga përfaqësuese "K
Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw
Je në një lidhje serioze? Nëse po bëjë partnerit këto 7 pyetje Asnjëherë nuk do ta njohësh partnerin tënd në mënyrë perfekte. Në fakt, kjo është një nga gjërat më të bukura të të q