999 rezultate për

marr

Arrihet marrëveshja, Kessie vetëm një hap larg gjigandit francez Milani dhe Monaco kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin në kampionatin francez të mesfushorit nga Bregu i Fil
Supergoli i Vedat Muriqit zgjidhet goli i javës (VIDEO) Sipas një sondazhi që e ka bërë bein sports, ku fansat e futbollit kanë votuar për golin më të mirë, goli i futbollistit
4 "hile" që ju ndihmojnë ta mbani sa më gjatë ngjyrën e marrë nga plazhi Bëni një muaj plazh dhe në tetor nuk keni asnjë grimë ‘ngjyrë çokollate’ në lëkurë? Epo, nuk mjaftojnë vetëm kremrat e m
Shterjev tregon kur do të zhvillohet seanca për Janevën Kryetari i Këshillit të Prokurorëve, Kole Shterjev javën që vjen do të caktojë seancë për të filluar procedurat për shka
Marramendëse, sa i kushtoi një bluzë Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Fashionistja shqiptare tërheq gjithmonë vëmendj
Firmoset marrëveshja, Fatmir Limaj kandidat për kryeministër Fatmir Limaj dhe Behgjet Pacolli kanë nënshkruar sot koalicionin parazgjedhor me të cilin do të futen në zgjedhjet e par
Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar n
Ka marrë fund, Icardi do t'i thotë "lamtumirë" Interit Mauro Icardi është padyshim një nga emrat më të spikatur të merkatos së kësaj vere. Ndërsa po afrohet data e fundit, kur
Arrihet marrëveshja mes Fatmir Limajt dhe Behgjet Pacollit për zgjedhjet Është arritur sëfundmi marrëveshja për koalicion mes Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës Kosova e Re. Në ora 11 prite
Aksident i rëndë në aksin Korçë-Pogradec, dy të plagosur Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor, Korçë-Pogradec si pasojë e të cilit janë plagosur drejtuesi i
Ambasada e SHBA reagon për shpërndarjen e Kuvendit Ambasada e SHBA-ve në Prishtinë ka reaguar pas shpërndarjes së Kuvendit të Kosovës. Ambasadori Philip Kosnett, përmes
"Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijës së pa lindur?", Burri godet me shkelma të dashurën shtatzanë Një baba i ri ka goditur vazhdimisht në stomak të dashurën e tij shtatzënë gjatë një sulmi të egër që erdhi për shkak të
Fero ndërpret kontratën "On Records", çfarë e shtyu reperin të marrë këtë vendim (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero, pak minuta më parë me anë të një postimi në Intagram ka lajmëruar të gjithë fansat se nuk është më
STUDIM/ Ata që përdorin "Emoji" në mesazhe, kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale Nëse jeni duke menduar se si të keni më shumë aksion në shtrat, atëherë ndaloni së shikuari në ‘Tinder’ dhe aplikacione
Përfitimet qe marrim nga përdorimi i mustaqeve të misrit Misri është në listën e ushqimeve të shëndetshme dhe është shumë i mirë për mirëqenien njerëzore. Mustaqet e misrit janë
Sekretari i Shtetit amerikan: Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën forcon stabilitetin e Serbisë Sekretari i Shtetit amerikan Mike Pompeo tha pas bisedimeve me presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq sonte në Nju Jork,
Kostandin Xhuvani i jep lamtumirën babait të tij me pranga në duar Konstadin Xhuvani është lejuar të marrë pjesë në varrimin e të atit, Gjergj Xhuvani, regjisori dhe skenaristi që humbi j
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Nis operacioni "fshesa" në bashkitë e marra nga PS, shkarkohen 66 punonjësit e parë Ka nisur operacioni “fshesa” në Bashkinë e Selenicës, ku kryetari i porsaemëruar në detyrë, Pëllumb Binaj, ka nënshkruar
Gjenden paratë e grabitura në Rinas Hetuesit sigurojnë provën e fortë që lidh të arrestuarit me grabitjen në Rinas përmes gjetjes së prerjeve 50 euro me num