999 rezultate për

marrĂ

Vetëm 22 vjeç, kush është i riu që u qëllua padashje nga shoku Ky që shikoni në foto është Elidon Basha, 22-vjeçari i vrarë më armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Bulqizë. Ai u qëllua n
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendĂ«se pĂ«r njĂ« natĂ«: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella publikoi pak kohĂ« mĂ« parĂ« nĂ« ‘instastory’ tĂ« gjitha mesazhet qĂ« i vijnĂ« nĂ« profilin e saj tĂ« Ins
Oferta marramendëse: Sa do i kushtojë Shqipërisë identifikimi biometrik në zgjedhjet e 25 Prillit? 25 Prilli i vitit që vjen përkon me datën e zgjedhjeve në vendin tonë. Ashtu sikundër është raportuar, në këto zgjedhje
Kap shifra marramendĂ«se, Rita Ora sĂ« shpejti ndĂ«r artistet mĂ« tĂ« paguara (FOTO LAJM) Rita Ora ka arritur njĂ« pasuri prej 20 milionĂ« paundĂ«sh qĂ« kur debutoi pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« nĂ« skenĂ« me hitin e saj “RIP”. K
Ju kujtohen sandalet tona të fëmijërisë? Rikthehen, por me një çmim marramendës Shtëpitë e mëdha të modës rikthejnë herë pas here modën e viteve të kaluara. Të njëjtën gjë ka bërë Gucci dhe firmat
Mbyllja e Shqipërisë, Rama reagon për masat e marra Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka zgjedhur të japë një mesazh për masat e reja shtrënguese lidhur me covid-19 q
SĂ« shpejti baba, "Ezel" i bĂ«n bashkĂ«shortes dhuratĂ«n marramendĂ«se (FOTO LAJM) Aktori shumĂ« i njohur pĂ«r publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do tĂ« bĂ«het shumĂ« shpejt baba pĂ«r he
Oferta marramendëse që Real Madrid i kishte bërë Lionel Messit Lionel Messi është parë prej kohësh simboli i Barcelonës, që kur Ronaldinho u largua nga klubi në vitin 2008, megjithatë
Jeta e re në arrest shtëpie e Fjolla Morinës, misteri i pronave dhe bizneseve me vlera marramendëse Fjolla Morina është rasti më i fundit ku kronika e rozë takohet më kronikën e zezë. Një ditë pasi gjykata e liroi nga qe
VetĂ«m pĂ«r dhomĂ«n e tĂ« bijĂ«s, "Ezel" shpenzon shumĂ«n marramendĂ«se (FOTO LAJM) Aktori shumĂ« i njohur pĂ«r publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do tĂ« bĂ«het sĂ« shpejti baba pĂ«r herĂ«
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë Një kalimtar ka gjetur vdekjen nga një aksident me makinë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, e sipas policis
Shkëlqeu te Spanja, Barcelona me kontratë marramendëse për Fati Ansu Fati është pjesë e planeve afatgjate të Barcelonës. Skuadra e Barcelonës ka identifikuar së paku dy emra për të
Modric shkon nĂ« stĂ«rvitje me makinĂ« luksoze, çmimi Ă«shtĂ« marramendĂ«s (VIDEO) Luka Modric ka arritur nĂ« qendrĂ«n stĂ«rvitore nĂ« Valdebebas me njĂ« Bentley GT vlera e tĂ« cilit Ă«shtĂ« 200.000€. Ai nuk
Nga e shkuara si "bad boy" te pasuria marramendëse, të pathënat e martesës së Linda Halimit me reperin amerikan Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Të pathënat e martesës së Linda Halimit: "Bad boy" me pasuri marramendëse Në fakt, e kanë vënë re të gjithë ndjekësit që këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe
Jeff Bezos njeriu më i pasur në botë, i pari në histori që arrin këtë shifër marramendëse Themeluesi i Amazon, Jeff Bezos, ka shtuar pasurinë e tij deri në vlerën e 200 miliard dollarëve, duke u bërë njeru i p
Tirana - Crvena Zvezda, policia publikon masat e marra për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë Avioni i ekipit të Crvena Zvezda mbërriti në Aeroportin "Nënë Tereza" mesditën e sotme. Dalja "Vip" e Rinasit ishte r
10 foto të çuditshme të marra nga "Google Street View" (FOTO LAJM) Në vitin 2007, Google lëshoi një projekt që i lejoi kujtdo që të shëtiste kudo që dëshironte. Kjo do të thotë se ne
29 vjeçari hidhet nga kati i tretë i spitalit Policia e Shtetit njofton se rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali shte
Zbulohet arsyeja pse Lewandowski refuzoi ofertën marramendëse nga Real Madrid Pavarësisht se Real Madrid është një nga klubet më të rëndësishëm në botë, gjatë historisë së gjatë të skuadrës ka qenë