999 rezultate për

marr

Talenti shqiptar ngjall interesin e Juventusit Juventusi dhe Empoli duket se i kanë shumë mirë punët, sepse pas transferimit në bardhezi të mesfushorit të talentuar Ha
Senatori amerikan: Vuçiç e di që marrëveshja me Kosovën do jetë e dhimbshme Senatori amerikan, Ron Johnson, ka thënë se beson që Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiç,
Erdogani nuk heq dorë nga raketat e Putinit: I kemi marrë tashmë Turqia asnjëherë nuk do të tërhiqet nga marrëveshja e saj me Rusinë për të blerë sistemin rus të mbrojtjes raketore S-40
Napoli kërcënon Juventusin më një super blerje Napolitanët kanë arritur të sigurojnë akordin me Lozanon, i cili pritet të nënshkruajë për 5 vite, me një pagë prej 4.5
Mos abuzoni me mesazhet, WhatApp do të ndërmarrë veprime ligjore WhatsApp do të ndërmarrë veprime ligjore kundër përdoruesve që abuzojnë me mesazhet. Kompania shpreson që të ndalohet
Patozi: Roli i Metës në opozitë është më i madh se sa i Bashës Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka theksuar se Ilir Meta sot ka marrë një rol më të madh në opozitë s
Mbledhja në selinë blu, PD vendos datën për protestën e 9 kombëtare Opozita ka marrë vendimin për viji9min e protestave kombëtare edhe pse tashmë me dekret të Presidentit zgjedhjet janë sh
Akuzohet për vrasje dhe pengmarrje, arrestohet Florenc Çapja në Elbasan Nga operacioni në orët e para të mëngjesit një ndër të arrestuarit në Elbasan është edhe Florenc Çapja, pjesë e fisit të
Juventus arrin marrëveshjen me Chelsea-n, Sarri zyrtarizohet sot Maurizio Sarri më pranë se kurrë Juventusit. Mediat angleze njoftojnë se klubi i Chelseas ka arritur mbrëmjen e së enjte
Limaj: Nuk nënshkruajmë nëse shohim që ka një marrëveshje të keqe për Kosovën Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate, Fatmir Limaj, me rastin e shënimit të pesë vjetorit të themelimit të këtij subjekti
Erdogan thotë se Turqia i ka marrë raketat ruse, SHBA-të marrin vendimin ekstrem Ministri i Jashtëm turk Mevlut Cavusoglu tha të enjten se vendi i tij nuk do të tërhiqet nga vendimi për blerjen e siste
6 sekretet që duhen ditur para se të kryeni marrëdhënie seksuale herën e parë Unë dhe seksi nuk u njohëm në mënyrën më interesante të mundshme. Isha 18 vjeçe, në vit të parë dhe paksa e pirë. Partne
Basha paralajmëron protesta të fuqishme: Nuk ka marrëveshje me Edi Ramën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë takimit me gazetarë është pyetur për çështjet më të nxehta lidhur me
Rregullat për një marrëdhënie të shëndetshme sipas Eni Koçit dhe Genc Prelvukajt Për shumë gjatë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ishin dy prej personazheve më të komentuar të momentit… fillimisht, për tha
Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për e
Përfundon takimi mes Metës dhe partive opozitare, Shehi: Data do të dalë nga marrëveshja politike "Një hap i vogël në drejtimin e duhur". Kështu e ka cilësuar kreu i LZHK-së Dashamir Shehu takimin mes Presidentit Ilir
Aksident me pasojë 2 të plagosur në Elbasan, njëri në gjëndje të rëndë Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Elbasan-Librazhd, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një turis
Aksident i rëndë në Fushë Krujë, plagosen 2 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me n
Vdes 12 vjeçarja në QKUK pasi u shkel nga traktori Një vajzë rreth moshës 12 vjeçare ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas lëndimeve që kishte ma
E pengonte të bënte seks, modelja heq silikonin nga gjoksi (FOTO LAM) Një modele Instagrami, e cila 5 vite më parë kishte shpenzuar plot 5 mijë paund për të bërë një ndërhyrje kirurgjikale q