999 rezultate për

marquez

Neymar gjen të dashur të re, pas ndarjes me Bruna Marquezin (FOTO LAJM) Braziliani Neymar u nda vetëm një muaj më parë me Bruna Marquezin pas 6 vitesh të lidhur bashk. Megjithatë ylli i P
Marquez nuk i vendos limite vetes Marc Marquez doli duarbosh në garën e Australisë, por kampioni i botës në Moto GP ka theksuar se të dielën në Malajzi do
S'ka më dilema, Neymar ndahet përfundimisht nga aktorja braziliane (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar! Sulmuesi i PSG-së dhe aktorja Bruna Marquezine janë ndarë dhe këtë e ko
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO) Një përplasje e tmerrshme ka ndodhur ditën e sotme në Çmimin e Madh të Japonisë për garat me motorra. Në Japoni ësht
MotoGP, Marquez i pakapshëm Piloti spanjoll Marc Marquez ka fituar provat zyrtare të Çmimit të Madh të Tajlandës në Botërorin e MotoGP. Piloti i Hon
E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresi
Lorenzo: Kam humbur disa muaj jetë në Moto GP “I lumtur dhe i lodhur”. Kështu e përshkruan fundjavën e tij Jorge Lorenzo, pas fitores në cirkuitin Red Bull Ring të Au
Ish-futbollisti i Barcelonës tërhiqet nga futbolli Ish-lojtari i Barcelonës, Rafael Marquez ka njoftuar se do të tërhiqet përfundimisht nga futbolli. Marquez u bë ndër
Nuk i lejohet të pijë të njëjtin ujë me skuadrën: Ky është lajmi më i çuditshëm i Botërorit Ky duhet të jetë lajmi detaji më i çuditshëm i Botërorit. Rafael Marquez është një ndër lojtarët më të vjetër të këtij B
Rossi thumbon Marquez: Ai është i pabesë Piloti spanjoll Marquez ka rënë "pre" e vërshëllimave nga tifozët gjatë të gjithë garës në pistën e Mugello. Ndërsa r
E pazakontë, tifozët i bëjnë varrin Marc Marquez-it Fansat italianë të Moto GP nuk kanë aspak simpati për pilotin spanjoll Marc Marquez, madje ata nuk janë treguar aspak m
Mark Marquez nuk njeh limite, fiton edhe në Francë Mark Marquez ka triumfuar përsëri edhe në ndalesën e rradhës ne Le Mans të Francës. Ky ishte suksesi i tretë radhazi
Marc Marquez i pari në Spanjë, Valentino Rosi dështon Marq Marquez ka triumfuar në garën e Spanjës duke e kaluar i pari vijën e finishit. Me këtë fitore ai arrin të ngjit
Neymar "inspirohet" nga Bruna Marquezinhe para operacionit I gjithë kati i spitalit “Mater Dei” në Belo Horizonte të Brazilit është prenotuar nga Neymar dhe familja e tij, në tota
Honda prezanton motorin e ri për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Honda sot në Xhakarta të Indonezisë ka prezantuar motorin i ri RC213V, me të cilin Marc Marquez dhe Dani Pedrosa do të k
Neymar shijon festat e fundvitit me ish të dashurën e tij, Bruna Marquez (FOTO LAJM) Ylli brazilian i futbollit Neymar ka vendosur të marrë maksimumin nga pushimet dimërore, sidomos pas ribashkimit me ish
Marquez: Në pistë nuk kam miq Botërori i Moto GP është mbyllur zyrtarisht dhe pilotët do të kalojnë një periudhë pushimesh deri në janar, para se të n
Marquez nga 2017 do të mbajë mend vetëm gabimet Një Marc Marquez joperfekt u shpall për herë të kakërt kampion bote në Moto GP, edhe pse numri i garave të fituara në to
E FUNDIT / Marc Marquez kampion bote në MotoGP Marc Marquez është shpallur në garën e fundit të sezonit 2017 në Moto GP, kampion bote. Spanjolli e mbylli pistën e
Marquez përgatit festën e titullit në Spanjë Marc Marquez është vërtet shumë pranë titullit të katërt në karrierë në Klasin Mbretëror, sidoqoftë 24-vjeçari spanjoll