999 rezultate për

marotta

Marotta-Buffon, replika për çështjen Pogba Përgjigja e Drejtorit të Përgjithshëm të Juventus, Giuseppe Marotta, ndaj fjalëve të Gigi Buffon, i cili vetëm pak më he
Menaxheri i Drogba, bisedime me Juven Europa League përbën vetëm të tashmen, por Juventusi ka nisur të planifikojë të ardhmen e cila ka një objektiv të qartë,
De Laurentiis Jr: Marotta, çfarë injoranti! Ndeshja e luajtur të dielën mes Napolit dhe Juventusit nuk ka përfunduar ende. Dje në mbrëmje, para ndeshjes së Europa L
Marotta: Pogba për shumë vite te Juve Giuseppe Marotta konfirmon se Juventusi do të bëjë gjithcka për të mos lejuar largimin e Paul Pogba. Ditët e fundit janë
Marotta në Spanjë për 3 "galaktikë" (FOTO LAJM) Drejtori i Përgjithshëm i Juventus Giuseppe Marotta ka qënë dje në Madrid për të ndjekur nga afër miqësoren mes Spanjës
Takim Marotta-Rummenigge, ja emrat në valle (FOTO LAJM) Giuseppe Marotta dhe Kar-Heinz Rummenigge janë takuar në një bar të Barcelonës. Një takim shumë miqësor në vigjilje të A
Marotta: Pogba nuk shitet, Morata nuk vjen Administratori i Deleguar i Juventusit Giuseppe Marotta përgënjeshtroi kategorikisht mundësinë që Juventusi mund të arri
Marotta konfirmon, United do Marchision Menaxheri i Juventusit, Beppe Marotta, ka konfirmuar se Manchester United është i interesuar në mesfushorin Claudio Marc
Ide e çmendur: Shkëmbim Lamela-Vuçiniç A mund të përforcohet një skuadër që fiton pothuajse gjithmonë? Sigurisht që po. Ja përse Juventusi po bën vlerësime të
Marotta: Largimi i Pirlos, jashtë diskutimit Juventus po përjeton një moment magjik dhe duket se edhe ato të pakta dyshime bardhezi që kishin të bënin me rinovimin e
Juve i ofron rinovimin, Pirlo kërkon Premier League-n Fjalët e Andrea Pirlos "ose luaj, ose largohem", bënë që te Juventusi të shtypet butoni i kuq i alarmit. Shoqëria bardhe
Marotta: Januzaj si Pogba? Pse jo Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit Giuseppe Marotta sqron pozicionin e klubit në lidhje me Pirlon duke hedhur dritë mb
Marotta siguron: Nuk ka asnjë "çështje" Pirlo Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta vendos një gur mbi zërat polemikë të ditëve të fundit rreth çësht
Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan Marotta nuk heq dore nga Radja Nainggolan. Sipas Il Corriere dello Sport, Marotta po pergatitet per te blere belgun duke
Bologna-Juves: Na jepni Giovincon, ju japim Diamantin Teksa dje ishte parashikuar sulmi final i Juventus për Alessandro Diamantin e Bolognas, Drejtori Sportiv Beppe Marotta k
Juve, Marotta në Angli për Tevez Juventus nis sprintin final për Carlos Tevez. Kontaktet telefonike mes drejtuesve bardhezinjtë dhe atyre të Manchester C
Merkato, lojtarët që mund të lënë "Zonjën e Vjetër" (FOTO-LAJM) Juventus po ben cmos te fitoje sa me shume para per te financuar merkaton e sulmuesve. Matri, Quagliarella dhe Vucinic j
Marotta: Më shumë respekt për Buffon Portieri i Juventus, Gigi Buffon, u iroizua nga emissioni i famshëm satirik "Striscia la Notizia", që i dorëzoi "tapirin
Marotta i mbyll dyert Ibras Drejtori i Përgjithshëm i Juventus, Giuseppe Marotta foli për momentin e mirë që po kalon skuadra dhe për merkaton. Ndër
Marotta në mbrojtje të Contes Antonio Conte në versionin Mourinho. Trajneri juventin krijon polemika edhe kur skuadra e tij fiton. Në përfundim të nde